Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2012, 13:20

Edycja kolekcjonerska Resident Evil 6 zawiera bluzę, artbook i inne dodatki

Capcom ujawnił zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Resident Evil 6, która trafi w październiku na konsole. Firma Cenega Poland poinformowała, że za pakiet zawierający między innymi bluzę z kapturem oraz artbook zapłacimy 599,99 złotych.

Edycja kolekcjonerska Resident Evil 6 zawiera bluzę, artbook i inne dodatki - ilustracja #1

Poznaliśmy szczegóły edycji kolekcjonerskiej gry Resident Evil 6, która zostanie wydana na PlayStation 3 oraz Xbox 360. W skład tego pakietu wejdą takie dodatki jak książeczka z grafikami, bluza z kapturem oraz zestaw emblematów aluminiowych. Cenega Poland poinformowała, że za te i inne dodatki zapłacimy 599,99 złotych - dystrybutor przekonuje, że to najniższa cena w Europie. Zamówienia na Resident Evil 6 można składać już teraz.

Specjalne wydanie Resident Evil 6 będzie zawierało następujące dodatki:

  1. Grę na wybraną platformę sprzętową
  2. Steel Book Zombie
  3. Eksluzywny artbook w twardej oprawie z grafikami koncepcyjnymi
  4. Kod na Awatara dla posiadaczy Xbox 360 lub dynamiczny temat dla użytkowników PlayStation 3
  5. Bluza z kapturem w klimacie gry (rozmiar uniwersalny)
  6. Zestaw wysokiej jakości aluminiowych emblematów Resident Evil 6
  7. Pudełko „Bomba z igieł”
Edycja kolekcjonerska Resident Evil 6 zawiera bluzę, artbook i inne dodatki - ilustracja #2
Bluza, album z grafikami i inne dodatki w edycji kolekcjonerskiej Resident Evil 6.

Cenega przypomniała o możliwości zamówienia edycji podstawowej gry ze „steel bookiem zombie”, która kosztuje 219,99 złotych. Sam Resident Evil 6 zostanie wydany w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej kinowej lub angielskiej. Edycje na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 trafią do sklepów 2 października tego roku. Data premiery na komputerach PC nie została potwierdzona, ale wiemy, że taka konwersja jest w planach firmy Capcom.

Edycja kolekcjonerska Resident Evil 6 zawiera bluzę, artbook i inne dodatki - ilustracja #3Resident Evil 6 jest kolejną odsłoną dobrze znanej serii horrorów akcji. W tej części Capcom próbuje spełnić oczekiwania wszystkich fanów – zarówno tych, którzy chcą survival horroru, jak i miłośników radosnej rozwałki w trybie kooperacji. Na razie to podejście nie wzbudza wielkich emocji, ale japońska firma ma jeszcze trochę czasu na zareklamowanie swojej produkcji.

  1. Oficjalna strona Resident Evil 6
  2. Resident Evil 6 na E3 2012 - już graliśmy i szału nie ma