Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2012, 12:16

autor: Kono

Diablo III powróci na półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu

Firma CD Projekt poinformowała, że nowa dostawa pudełek z grą Diablo III pojawi się w polskich sklepach jeszcze w tym miesiącu.

Diablo III powróci na półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu - ilustracja #1
Diablo III

Natura nie znosi próżni, a gracze nie lubią, gdy nie mogą kupić gry, na którą czekali przez wiele lat. Tak właśnie było z najnowszym tytułem studia Blizzard, czyli Diablo III. Wszystko jednak wróci do normy, gdyż przed końcem czerwca na półkach sklepowych pojawi się nowa dostawa tego głośnego RPG akcji.

Firma CD Projekt poinformowała, że jeszcze w tym miesiącu polscy gracze będą mogli zakupić pudełkową wersję Diablo III. Jako dowód udostępniono kilka zdjęć z magazynu, przedstawiających kartony skrywające sporą liczbę egzemplarzy jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji ostatnich lat. Fotografie możecie obejrzeć poniżej.

Diablo III powróci na półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu - ilustracja #2
Diablo III powróci na półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu - ilustracja #3

Już kilka dni po premierze Diablo III zakupienie pudełkowej edycji było niezwykle trudnym zadaniem. Ceny gry na serwisach aukcyjnych były mocno zawyżone, a na domiar złego pojawiły się problemy z cyfrową wersją tego tytułu (droższą niż pudełkowa). Pozostaje mieć nadzieję, że nowa dostawa zaspokoi potrzeby wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody w świecie Sanktuarium.

Diablo III powróci na półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu - ilustracja #4
Diablo III powróci na półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu - ilustracja #5