Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 czerwca 2012, 12:05

autor: Adrian Werner

Najlepsze cosplaye - Yoko z Gurren Lagann

Jako pierwszego w tym tygodniu cosplaya prezentujemy Yoko. Postać ta po raz pierwszy pojawiła się w serii animowanej Gurren Lagann, która okazała się na tyle popularna, że na jej motywach opracowano dwie gry.

Tydzień rozpoczynamy cosplayem Yoko, w którą wcieliła się Katyuska. Postać ta pochodzi z japońskiej serii animowanej Gurren Lagann wyprodukowanej przez legendarne studio Gainax. Anime okazało się tak popularne, że na jego kanwie powstały dwie gry.

Dla porównania przypomnijmy jak Yoko prezentowała się w serii animowanej:

Najlepsze cosplaye - Yoko z Gurren Lagann - ilustracja #2

Najlepsze cosplaye - Yoko z Gurren Lagann - ilustracja #3 Na kanwie Gurren Lagann powstały do tej pory dwie interaktywne produkcje. Pierwszą z nich była pierwszoosobowa sieciowa gra górnicza, w której drążyliśmy skały szukając skarbów. Niestety, zawarte w niej błędy były tak poważne, że po zainstalowaniu wersji beta program potrafił permanentnie uszkodzić Windowsa. W rezultacie projekt został skasowany na krótko przed oficjalną premierą.

Lepiej poradziła sobie druga z adaptacji, czyli wydana przez firmę Konami turowa gra bitewna przeznaczona na konsolę przenośną Nintendo DS. Dla fanów dodatkową gratka był dołączany do pre-orderów nowy odcinek serii animowanej.

TWOIM ZDANIEM

Jak podoba Ci się cosplay Yoko z Gurren Lagann?

Bardzo dobry, Yoko ma naturalne predyspozycje do cosplaya.
87,9%
Trudno powiedzieć, zależy od fotografii.
7,7%
Beznadzieja, zero stylu.
4,4%
Zobacz inne ankiety