Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2012, 19:35

autor: Ender

EA rozdaje za darmo przedmioty w grach spod szyldu Play4free

Electronic Arts przygotowało specjalną promocję dla osób grających w najpopularniejsze tytuły spod szyldu Play4free. Codziennie mamy szansę otrzymać pakiet darmowych przedmiotów w grach, takich jak Need for Speed World, Battlefield Heroes czy Battlefield Play4Free.

EA rozdaje za darmo przedmioty w grach spod szyldu Play4free - ilustracja #1

Z okazji zbliżających się wakacji, firma Electronic Arts przygotowała specjalną promocję dla osób bawiących się z grami spod szyldu Play4free, takimi jak Need for Speed World lub Battlefield Heroes. Od dziś do 20 czerwca, wszyscy chętni otrzymają darmowe pakiety przedmiotów w wybranych tytułach. Poszczególne oferty obowiązywać będą jedynie przez 24 godziny. Aby otrzymać kod odblokowujacy paczkę bonusów wystarczy wejść na oficjalną stronę promocji.

Pierwszą produkcją, w której uzyskamy pomocne dodatki jest Battlefield Play4Free. Według EA udostępniony pakiet wart jest 10$ (ok. 34zł). Znajdziemy w nim między innymi specjalny mundur, który zostanie już na stałe w naszym ekwipunku. Zestaw zawiera:

 1. Leśny mundur bojowy (na zawsze)
 2. Wzrost PD (7 dni)
 3. Zaawansowana strzykawka z adrenaliną: 50
 4. Bandaż bojowy: 50

Jutro na bonusy liczyć mogą fani Warhammer Online: Wrath of Heroes. Kalendarium promocji przedstawia się następująco:

 1. 14 czerwca – Battlefield Play4Free
 2. 15 czerwca – Warhammer Online: Wrath of Heroes
 3. 16 czerwca – Battlefield Heroes
 4. 17 czerwca – Lord of Ultima
 5. 18 czerwca – Need for Speed World
 6. 19 czerwca – Command & Conquer Tiberium Alliances

Warto dodać, że kody na przedmioty dostępne są zawsze do godziny 23.59. Electronic Arts nie podało na jakie konkretne atrakcje możemy liczyć w kolejnych dniach, tak więc zainteresowane osoby będą musiały na bieżąco sprawdzać witrynę promocji.

Gry należące do marki Play4Free są dystrybuowane w modelu free-to-play i jak pokazują statystyki, cieszą się ogromną popularnością wśród graczy z całego świata. W styczniu mieliśmy okazję informować o tym, że łącznie w produkcjach tych założono ponad 25 milionów kont, z czego przeważająca część przypadła na najpopularniejsze Battlefield Heroes oraz Need for Speed World.