Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2019, 12:06

autor: Aquma

EA ogranicza prezentację przed E3. Jeden dzień streamów zamiast dwóch

Firma Electronic Arts postanowiła ograniczyć swoje plany względem streamów w czasie imprezy EA Play, która co roku poprzedza targi E3. Wszystkie przygotowane materiały zostaną zaprezentowane w jeden dzień.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Impreza EA Play odbędzie się przed targami E3 2019. - EA ogranicza prezentację przed E3. Jeden dzień streamów zamiast dwóch - wiadomość - 2019-05-14
Impreza EA Play odbędzie się przed targami E3 2019.

Jakiś czas temu firma Electronic Arts poinformowała, że w tym roku nie zorganizuje konferencji przed targami E3. Zamiast tego w dniach 8-9 czerwca w teatrze Hollywood Palladium odbędzie się impreza EA Play, w czasie której zostaną pokazane nowe gry wspomnianego wydawcy. Wydarzeniu ma towarzyszyć seria streamów, dzięki którym pokazy będą mogły oglądać także osoby, które nie wybiorą się do Los Angeles. Wygląda jednak na to, że firma postanowiła nieco zredukować wspomniane plany. Zgodnie z informacją zamieszczoną na oficjalnej stronie, zamiast dwóch dni streamów czeka nas tylko jeden – w sobotę 8 czerwca.

Oficjalnym powodem tej decyzji jest chęć skupienia wszystkich atrakcji w jednym dniu. Co takiego zobaczymy? Najgłośniejszym tytułem jest prawdopodobnie Star Wars Jedi: Fallen Orderszef Respawn Entertainment, Vince Zampella, potwierdził już, że w czasie wspomnianej imprezy zostaną zaprezentowane pierwsze fragmenty rozgrywki z wyczekiwanej, gwiezdnowojennej produkcji od twórców serii Titanfall (i świetnie przyjętego Apex Legends). Nie zabraknie też kolejnych odsłon serii sportowych. Może doczekamy się również oficjalnej zapowiedzi nowych produkcji z cykli Need for Speed oraz Plants vs. Zombies?

Jak sądzicie, czy EA szykuje dla nas jakieś niespodzianki? Na którą z gier amerykańskiego giganta czekacie najbardziej?

  1. Electronic Arts – strona oficjalna