Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2012, 09:08

autor: Muninn

Dzisiaj rozpoczną się weekendowe, otwarte beta testy Diablo III

Od dzisiaj każdy posiadacz konta na serwerze Battle.net będzie mógł zapoznać się z wersją beta gry Diablo III. Testy potrwają przez cały weekend, kończąc się w poniedziałek.

Firma Blizzard Entertaiment zaoferowała wielbicielom możliwość zapoznania się z Diablo III przed oficjalną premierą gry. Od dzisiaj każdy posiadacz konta Battle.net będzie mógł zagrać w wersję beta trzeciej części kultowej serii.

Dzisiaj rozpoczną się weekendowe, otwarte beta testy Diablo III - ilustracja #1

Pograć w Diablo III będzie można od dzisiaj od godziny 21:01 przez cały weekend aż do godziny 19:00 w poniedziałek (polskiego czasu). Głównym celem rozgrywki będzie stawienie czoła inwazji demonów, wcielając się przy tym w przedstawiciela jednej z 5 klas postaci i osiągając maksymalnie 13 poziom. Podstawowe informacje na temat bety znaleźć można na polskim blogu poświęconym grze Diablo III.

Celem otwartych testów jest sprawdzanie nie tylko gry, ale także serwerów, które w ciągu tych kilku dni będą na pewno pracować pod niezwykle wysokim obciążeniem.

Diablo III ukaże się 15 maja w wersji na PC. Już teraz można zamówić grę w przedsprzedaży m.in. w Sklepie GRY-OnLine za sumę 179,90 zł.

Beta testy Diablo III zakończą się 1 maja, a wszystkie konta i informacje o stworzonych postaciach zostaną zresetowane, więc w chwili premiery zabawę trzeba będzie rozpocząć od nowa. Oprócz tego Blizzard poinformował, że oficjalne fora gry zostaną udostępnione dla wszystkich 15 maja. Do tego czasu pozostaną otwarte tylko dla osób, które zakupiły Diablo III w przedsprzedaży, posiadają grę Starcraft II: Wings of Liberty lub aktywne konto w World of Warcraft. Niedawno ujawniono także aktorów, którzy będą brać udział w polskim dubbingu gry. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.