Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2019, 12:50

autor: AlexB

Dziś stream tvgry.pl z The Last of Us: Remastered, zapraszamy!

Dziś o 17:00 na kanale TVGRYplus w serwisie YouTube wystartuje stream, podczas którego ogrywane będzie The Last of Us: Remastered, znajdujące się obecnie w ofercie PlayStation Plus. Transmisję poprowadzi Arasz.

Jak być może wiecie, na kanale TVGRYplus w serwisie YouTube, będącym pobocznym kontem naszej ekipy z tvgry.pl, regularnie mają miejsce streamy z różnorakich gier. Dziś o godzinie 17:00 rozpocznie się kolejny. Tym razem ogrywane będzie The Last of Us: Remastered od studia Naughty Dog na PlayStation 4, z którym zmierzy się Arasz. Jeśli jesteście ciekawi, jak sobie z nim poradzi, bądź chcecie po prostu porozmawiać (na przykład o The Last of Us: Part II, które otrzymało niedawno datę premiery, lub o ostatnich wydarzeniach z branży, z zapowiedzią Red Dead Redemption II na PC na czele), to zapraszamy do oglądania i udzielania się na czacie.

  1. TVGRYplus w serwisie YouTube

Jeśli jednak nie będziecie w stanie uczestniczyć w streamie na żywo, to nic straconego. Jego nagranie zostanie udostępnione na kanale TVGRYplus.

Joel i Ellie zagoszczą dziś na streamie tvgry.pl - Dziś stream tvgry.pl z The Last of Us: Remastered, zapraszamy! - wiadomość - 2019-10-10
Joel i Ellie zagoszczą dziś na streamie tvgry.pl

Przypominamy, że The Last of Us: Remastered znajduje się w październikowej ofercie PlayStation Plus. Jeśli zatem posiadacie ten abonament i nie mieliście jeszcze okazji do sprawdzenia, czy faktycznie jest to produkcja tak dobra, jak twierdzi większość recenzentów branżowych i graczy, to przez kolejne kilkadziesiąt dni możecie ją dodać do swojej biblioteki bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli jednak średnio interesują Was postapokaliptyczne światy i zainfekowani pasożytniczym grzybem ludzie i preferujecie gry sportowe, to w bieżącym miesiącu w ramach subskrypcji PlayStation Plus możecie również ściągnąć MLB: The Show 19, czyli stworzony przez Sony Interactive Entertainment i wysoko oceniany przez media branżowe symulator baseballu.

  1. Oficjalna strona tvgry.pl
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Last of Us

The Last of Us