Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2019, 11:05

autor: AlexB

Dziś pecetowa premiera Devil's Hunt - polskiej gry akcji z elementami RPG

Dziś na PC swoją premierę ma Devil's Hunt, czyli stworzona przez polskie studio Layopi Games gra akcji z elementami RPG, mogąca nieco przywodzić na myśl ostatnią odsłonę cyklu God of War. Tytuł zmierza również na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Brakuje Wam jakiejś nowej, interesującej gry akcji na PC? Jeśli tak, to z odsieczą przychodzi niezależne warszawskie studio Layopi Games. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, dziś na PC zadebiutuje jego debiutanckie dzieło, czyli Devil's Hunt – trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG, nieco przywodząca na myśl ostatnią odsłonę cyklu God of War. Tytuł zostanie odblokowany na Steamie około godziny 19:00 czasu polskiego. Będzie on posiadał rodzimą lokalizację (obejmującą wyłącznie napisy).

Devil’s Hunt ukaże się dziś na PC. - Dziś pecetowa premiera Devil's Hunt - polskiej gry akcji z elementami RPG  - wiadomość - 2019-09-17
Devil’s Hunt ukaże się dziś na PC.

Na platformie firmy Valve nie jest prowadzona przedsprzedaż Devil's Hunt. Produkcję można jednak kupić w innych sklepach już za nieco ponad 90 złotych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami znajdującymi się w naszej Growej Porównywarce Cenowej. Zanim jednak zdecydujecie się na wydanie swoich pieniędzy, to miejcie na uwadze fakt, że jak na razie w sieci nie ma żadnych recenzji tej pozycji, zatem musicie sami pooglądać zapisy rozgrywki oraz trailery i zdać się na własny osąd.

Zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi Devil's Hunt, opublikowanymi przez studio Layopi Games. Oto one:

Minimalne wymagania sprzętowe

  1. System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10 64-bit
  2. Procesor: Intel i5 quad core
  3. Pamięć: 8 GB RAM
  4. Karta grafiki: 2GB
  5. DirectX: Wersja 11
  6. Miejsce na dysku: 26 GB
W Devil’s Hunt nie zabraknie efektownych walk. - Dziś pecetowa premiera Devil's Hunt - polskiej gry akcji z elementami RPG  - wiadomość - 2019-09-17
W Devil’s Hunt nie zabraknie efektownych walk.

Sama historia powstania Devil's Hunt jest dość ciekawa. Otóż tytuł powstał na podstawie powieści Równowaga, opowiadającej historię Desmonda Pearce'a, młodego człowieka sukcesu, który w wyniku tragicznego zbiegu okoliczności trafia do piekła, gdzie przyjmuje pracę egzekutora – demona zbierającego dusze z Ziemi. Autorem książki jest Paweł Leśniak, niegdyś zawodowy piłkarz. Na potrzeby zaadaptowania swojego dzieła na grę komputerową założył on studio Layopi Games, w którym zatrudnił zarówno młodych twórców, jak i weteranów branży. O jakości efektów ich pracy przekonamy się już za kilka godzin.

Devil's Hunt ukaże się również na PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch. Premiera tytułu na tych konsolach zaplanowana jest na przyszły rok.

  1. Oficjalna strona studia Layopi Games
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Devil's Hunt

Devil's Hunt