Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4XONESwitch
Okładka Devil's Hunt (PC)

Devil's Hunt

Polska gra akcji TPP z elementami RPG, w której wcielamy się w piekielnego egzekutora trafiającego w sam środek wojny toczonej przez anioły i demony. W stworzonym przez studio Layopi Games Devil’s Hunt zajmujemy się przede wszystkim walką i rozwiązywaniem zagadek środowiskowych.

Akcji | TPP | książki | elementy RPG | beat 'em up | polskie | indie

Okładka Devil's Hunt (PC)

data premiery gry:

anulowana

PS4 XONE Switch

17wrz2019

PC

Devil's Hunt to gra akcji z elementami RPG opracowana przez niezależne polskie studio Layopi Games. Firma została założona przez Pawła Leśniaka, specjalnie po to, by stworzyć grę wideo na podstawie jego powieści pt. Równowaga.

Fabuła

Głównym bohaterem Devil's Hunt jest Desmond Pearce – dwudziestosześciolatek, którego sielankowe życie zmieniło się w koszmar. Protagonista postanowił popełnić samobójstwo, po którym trafił przed oblicze Lucyfera; władca piekieł postawił go przed wyborem – może poddać się wiecznym torturom bądź wrócić na ziemię i pracować jako egzekutor pozyskujący dla niego dusze. W ten sposób Pearce trafia w sam środek wojny toczonej przez anioły i demony; choć nie do końca mu się to podoba, targany przez wewnętrzne rozterki bohater musi w końcu opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu.

Mechanika

W Devil’s Hunt akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Trafiamy do rozmaitych lokacji (oprócz domeny Lucyfera są to również współczesne Stany Zjednoczone i starożytne miasto), rozwiązywaniem zagadek środowiskowych oraz przede wszystkim walką z przeciwnikami, wśród których pojawiają się tak szeregowi adwersarze, jak i potężni bossowie. W trakcie starć korzystamy z szerokiego wachlarza ataków i specjalnych mocy. Ponadto w miarę postępów ulepszamy zarówno ludzkie, jak i demoniczne zdolności Desmonda; co ciekawe, punkty umiejętności można rozdysponować od nowa w dowolnym momencie, by dostosować postać do problemu, któremu stawia czoła w danej chwili. Warto jednak przy tym pamiętać, że ukończenie gry wymaga od nas zachowania równowagi pomiędzy dwiema osobowościami Pearce'a.

Kwestie techniczne

Devil’s Hunt korzysta z technologii Unreal Engine 4. Trójwymiarowa grafika tej produkcji prezentuje przyzwoity poziom wykonania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 24+ GB

Ocena czytelników: 4,7 / 10 na podstawie 116 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,9 / 10 na podstawie 594 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 124,99 PLN

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Wymagania wiekowe Devil's Hunt

18+

Wymagania sprzętowe Devil's Hunt

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core i5, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 26 GB HDD, Windows 7/8.1/10

Dziś pecetowa premiera Devil's Hunt - polskiej gry akcji z elementami RPG
Dziś pecetowa premiera Devil's Hunt - polskiej gry akcji z elementami RPG

wiadomość17 września 2019

Dziś na PC swoją premierę ma Devil's Hunt, czyli stworzona przez polskie studio Layopi Games gra akcji z elementami RPG, mogąca nieco przywodzić na myśl ostatnią odsłonę cyklu God of War. Tytuł zmierza również na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Polskie Devil's Hunt na zwiastunie cztery dni przed premierą
Polskie Devil's Hunt na zwiastunie cztery dni przed premierą

wiadomość13 września 2019

1C Entertainment opublikowało nowy zwiastun Devil's Hunt - trzecioosobowej gry akcji z elementami RPG, tworzonej przez polskie studio Layopi Games. Produkcja trafi na komputery osobiste za cztery dni.

Znamy datę premiery Devil's Hunt - polskiego naśladowcy God of War
Znamy datę premiery Devil's Hunt - polskiego naśladowcy God of War

wiadomość1 sierpnia 2019

Poznaliśmy właśnie datę premiery polskiej gry akcji Devil's Hunt. Dowiedzieliśmy się również, że tytuł ukaże się na konsoli Nintendo Switch.

Obszerne gameplaye z gier Ashen, Devil's Hunt i Indivisible
Obszerne gameplaye z gier Ashen, Devil's Hunt i Indivisible

wiadomość28 sierpnia 2018

W sieci pojawiły się trzy nowe zapisy rozgrywki z targów gamescom. Pozwalają one zobaczyć w akcji gry RPG Ashen i Indivisible oraz polską produkcję Devil’s Hunt.

Zapowiedziano grę Devil’s Hunt; Polacy znowu maszerują do piekła
Zapowiedziano grę Devil’s Hunt; Polacy znowu maszerują do piekła

wiadomość26 lipca 2018

Niezależne polskie studio Layopi Games zapowiedziało Devil's Hunt, czyli trzecioosobową grę akcji z elementami RPG, w której wcielimy się w diabelskiego egzekutora. Po nieudanym Agony kolejna ekipa znad Wisły bierze się więc za bary z piekielną tematyką.

PC
PS4
XONE
Switch