Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2019, 21:07

Polskie Devil's Hunt na zwiastunie cztery dni przed premierą

1C Entertainment opublikowało nowy zwiastun Devil's Hunt - trzecioosobowej gry akcji z elementami RPG, tworzonej przez polskie studio Layopi Games. Produkcja trafi na komputery osobiste za cztery dni.

Devil’s Hunt otrzymało zwiastun poświęcony aniołom. - Polskie Devil's Hunt na zwiastunie cztery dni przed premierą - wiadomość - 2019-09-13
Devil’s Hunt otrzymało zwiastun poświęcony aniołom.

Devil’s Hunt to oparta na powieści Pawła Leśniaka - Równowaga – trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG, tworzona przez rodzime studio Layopi Games. Wcielamy się w niej w piekielnego wysłannika Desmonda, który trafia w sam środek wojny toczonej pomiędzy aniołami a demonami. Dziś wydawca tytułu – 1C Entertainment – opublikował nowy zwiastun, który ukazuje elementy fabuły oraz pokazuje fragmenty rozgrywki.

Zaprezentowany trailer pokazuje konflikt od strony aniołów. Widzimy w nim głównego bohatera Desmonda, który konfrontuje się z jednym z przedstawicieli tej frakcji. Oprócz tego ukazane zostały fragmenty rozgrywki, skupiające się głównie na bardzo dynamicznej walce.

Devil’s Hunt zadebiutuje na komputerach osobistych 17 września 2019 roku. W 2020 roku gra ma trafić także na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch. Produkcja otrzyma wersję z polskimi napisami.