Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2019, 17:23

autor: Froozyy

Znamy datę premiery Devil's Hunt - polskiego naśladowcy God of War

Poznaliśmy właśnie datę premiery polskiej gry akcji Devil's Hunt. Dowiedzieliśmy się również, że tytuł ukaże się na konsoli Nintendo Switch.

Devil’s Hunt, czyli polski naśladowca God of War. - Znamy datę premiery Devil's Hunt - polskiego naśladowcy God of War - wiadomość - 2019-08-02
Devil’s Hunt, czyli polski naśladowca God of War.

Według informacji opublikowanych przez twórców Devil’s Hunt, gra ukaże się na komputerach osobistych 17 września tego roku. Premiera na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 odbędzie się dopiero w pierwszym kwartale 2020 roku. Dowiedzieliśmy się również, że w tym samym czasie tytuł trafi także na Nintendo Switch.

Devil’s Hunt to trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG tworzona przez polskie studio Layopi Games. Wcielamy się w niej w wysłannika piekła, Desmonda, trafiającego w sam środek wojny toczonej pomiędzy aniołami a demonami. Zawarta w niej historia oparta jest na powieści Pawła Leśniaka - Równowaga. W grze zwiedzimy rozmaite lokacje - od samego piekła aż do współczesnych Stanów Zjednoczonych.

Wraz z zapowiedzią ukazania się gry na Nintendo Switch dostaliśmy nowy krótki zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej. Jeśli natomiast chcecie zobaczyć 10-minutowy gameplay z gry, to zapraszamy Was tutaj.