Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2019, 15:10

Dzień Niepodległości w Red Dead Online, dodatek do Cuphead opóźniony i inne wieści

Dziś piszemy o obchodach amerykańskiego Dnia Niepodległosci w Red Dead Online, opóźnieniu dodatku do Cuphead, specjalnym wydarzeniu w Rainbow Six: Siege oraz zamkniętych testach technicznych Project 1v1. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dzień Niepodległości w Red Dead Online

Wirtualni kowboje też świętują Dzień Niepodległości. - Dzień Niepodległości w Red Dead Online, dodatek do Cuphead opóźniony i inne wieści - wiadomość - 2019-07-03
Wirtualni kowboje też świętują Dzień Niepodległości.

Jutro niezwykle ważne święto dla każdego Amerykanina – Dzień Niepodległości. Aby je uczcić, studio Rockstar przygotowało specjalne atrakcje w Red Dead Online. W tym tygodniu w sieciowym module przebojowego Red Dead Redemption II obowiązuje trzydziestoprocentowa premia do punktów doświadczenia i pieniędzy zdobywanych za wykonywanie dowolnych misji w grze swobodnej. Ponadto w sklepach zakupicie po obniżonych cenach wybrane elementy broni, karabin powtarzalny Evans i czerwone, białe oraz niebieskie chusty w obniżonych cenach. Dodatkowo za darmo rozdawany jest olej, niezbędny do utrzymania arsenału w optymalnym stanie technicznym.

Prócz tego w katalogu Wheeler, Rawson and Co. Pojawiły się w tym tygodniu nowe elementy ubioru - skórzane półczapsy, kapelusz Cromwell oraz spodnie Cabrera. Natomiast do puli gestów trafiło pozdrowienie Uprzejmy ukłon. Więcej szczegółów na wszystkie opisane wyżej tematy znajdziecie w tym miejscu.

Dodatek The Delicious Last Course do Cuphead przesunięty na 2020 roku

Bracia Chad i Jared Moldenhauer, założyciele StudioMDHR, ogłosili na Twitterze, że premiera dodatku The Delicious Last Course do popularnej dwuwymiarowej zręcznościówki Cuphead została przełożona na 2020 rok. Dokładna data nie została podana.

Jak możemy przeczytać w oświadczeniu, powody tej decyzji były dwa. Po pierwsze, zespół chce się upewnić, że DLC będzie stało na najwyższym możliwym poziomie jeśli chodzi o jakość i dopracowanie. Po drugie natomiast, włodarze studia chcą upewnić się, że praca nad rozszerzeniem nie wpłynie negatywnie na życie prywatne i kondycję psychiczną ich podwładnych. To ostatnie jest szczególnie ważne, zwłaszcza w kontekście ostatnich kontrowersji związanych z informacjami na temat bezlitosnego crunchu w dużych studiach.

Wydarzenie Showdown w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

W Tom Clancy's Rainbow Six: Siege wystartowało specjalne czasowe wydarzenie o nazwie Showdown. Do 16 lipca każdy posiadacz tej taktycznej sieciowej strzelanki od firmy Ubisoft będzie mógł wziąć udział w trybie 3v3 w klimatach Dzikiego Zachodu, w którym stróże prawa mierzą się z bezwzględnym Gangiem Graveltop w ruinach Fortu Truth. Do rywalizacji można stanąć jako jeden z dziesięciu bohaterów (po pięciu na każdą stronę konfliktu). Miejcie jednak na uwadze fakt, że dostępne są tylko dwie bronie - BOSG.12.2 i Magnum LFP586.

Dziki Zachód zawitał do Rainbow Six: Siege. - Dzień Niepodległości w Red Dead Online, dodatek do Cuphead opóźniony i inne wieści - wiadomość - 2019-07-03
Dziki Zachód zawitał do Rainbow Six: Siege.

Czym byłoby specjalne wydarzenie bez elementów kosmetycznych? Przez najbliższe dwa tygodnie w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege można zdobyć specjalne uniformy, okrycia głowy oraz skórki na broń. Łącznie w grze znalazło się 31 wyjątkowych przedmiotów. Wypadają one ze specjalnych pakietów, dostępnych do zakupienia za 300 Kredytów R6. Twórcy zaznaczają, że z żadnej paczki nie wypadną duplikaty.

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat wydarzenia Showdown, odwiedźcie tę stronę.

Zamknięte testy techniczne Project 1v1

Project 1v1 znów jest dostępny do testów. - Dzień Niepodległości w Red Dead Online, dodatek do Cuphead opóźniony i inne wieści - wiadomość - 2019-07-03
Project 1v1 znów jest dostępny do testów.

Ruszyła kolejna tura zamkniętych testów technicznych Project 1v1, czyli nietypowego połączenia sieciowej strzelanki i gry karcianej od studia Gearbox Software. Potrwa ona 4 tygodnie. By się do niej zapisać, należy założyć konto na tej stronie i podpiąć do niego swój profil Steam. Musicie mieć jednak na uwadze dwie rzeczy. Po pierwsze, gra jest jeszcze w fazie alfa. Oznacza to, że wielu rzeczy jeszcze w niej nie ma, a część z obecnych może ulec zmianie. Po drugie, przed przystąpieniem do zabawy niezbędne jest podpisanie umowy NDA, która zakazuje jakiegokolwiek streamowania bądź udostępniania filmików z rozgrywki. Pełne FAQ zamkniętych technicznych testów Project 1v1 znajdziecie w tym miejscu.

Natomiast poniżej podajemy wymagania sprzętowe Project 1v1 opublikowane przez twórców.

Minimalne wymagania sprzętowe

 1. Procesor: Dual-Core Intel lub AMD , 1.5 Ghz lub szybszy
 2. Karta grafiki: NVIDIA GeForce 470 GTX lub AMD Radeon 6870 lub lepsza
 3. Pamięć: 2 GB RAM

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. SolSeraph
 2. Bloodstained: Ritual of the Night
 3. Genshin Impact
 4. Game of Thrones: Beyond the Wall

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Lords Mobile zwiastun #1
 2. Warsaw zwiastun z datą premiery
 3. The Sinking City zwiastun na premierę
 4. Twierdza: Władcy E3 2019 trailer
 5. Streets of Rogue zwiastun na premierę
 6. SolSeraph zwiastun #1
 7. Solasta: Crown of the Magister zwiastun #1
 8. Police Stories zwiastun #1
 9. Memorrha zwiastun na premierę
 10. Heavy Rain premiera na PC
 11. Get Packed zwiastun #1
 12. Devolver Bootleg zwiastun #1
 13. BlockStarPlanet zwiastun #1
 14. Beyond: Dwie dusze premiera na PC
 15. Apex Legends sezon 2