Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka Game of Thrones: Beyond the Wall (iOS)

Game of Thrones: Beyond the Wall

Mobilna gra RPG powstała na licencji serialu Gra o tron, w której rozgrywka koncentruje się na toczeniu taktycznych, turowych starć. Gracz obejmuje kontrolę nad zamkiem Nocnej Straży broniącym Westeros. Za produkcję odpowiadają studia GAEA i Behaviour Interactive.

RPG | fantasy | turowe | książki | taktyczne | seriale TV | multiplayer | Gra o tron

Okładka Game of Thrones: Beyond the Wall (iOS)

data premiery gry:

kwi2020

AND iOS

Game of Thrones: Beyond the Wall to mobilna gra RPG, która powstała w wyniku współpracy HBO z dwoma studiami - GAEA oraz odpowiedzianym za stworzenie Dead by Daylight Behaviour Interactive.

Fabuła

Fabuła Game of Thrones: Beyond the Wall toczy się na kilka dekad przed wydarzeniami przedstawionymi w głośnym serialu telewizyjnym stacji HBO, zaraz po tym, jak Brynden Rivers (znany również jako Krwawy Kruk) zaginął po przekroczeniu muru. W czasie zabawy gracze obejmują kontrolę nad zamkiem Nocnej Straży i bronią Westeros. Do tego celu rekrutują oni drużynę składającą się z m.in. kuszników z Krain Zachodu, łotrów z Królewskiej Przystani, włóczników z Dorne oraz egzotycznych wojowników z Wolnych Miast.

Mechanika

Game of Thrones: Beyond the Wall zalicza się do gatunku mobilnych RPG. Gracze obejmują kontrolę nad drużyną bohaterów i toczą turowe walki na arenach podzielonych na kwadratowe pola. W czasie potyczek musi on odpierać ataki istot pochodzących z Północy.

W tytule zaimplementowany został system rozwoju postaci. Bohaterowie w czasie walk gromadzą doświadczenie, które umożliwia awans na wyższy poziom postaci. Pozwala to na ulepszanie posiadanych przez nich unikalnych zdolności. Dodatkowo w grze istnieje możliwość wysłania kruków na poszukiwania przedmiotów. Dzięki temu możliwe jest pozyskanie nowego ekwipunku, do późniejszego wykorzystania w zabawie.

W grze występuje również specjalny system umożliwiający podróże w czasie. Z mocą Czarodrzewa, gracze odwiedzają najistotniejsze momenty w historii. Umożliwia to pozyskanie różnych wersji postaci, takich jak Jon Snow, Daenerys Targaryen, Jaime Lannister, Melisandre i Tormund Giantsbane, które można wykorzystać na późniejszych etapach zabawy.

Tryby gry

W Game of Thrones: Beyond the Wall znaleźć można kilka wariantów zabawy dla walk drużynowych oraz tryb PvP.

Kwestie techniczne

Wszystkie pola walki w Game of Thrones: Beyond the Wall wykonane zostały ręcznie. Dodatkowo wizerunki wszystkich postaci występujące w grze wzorowane są na serialowych odpowiednikach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Game of Thrones: Beyond the Wall

12+

Game of Thrones: Beyond the Wall to nowa gra twórców Dead by Daylight
Game of Thrones: Beyond the Wall to nowa gra twórców Dead by Daylight

wiadomość26 czerwca 2019

Gra o Tron rozwija się w najlepsze. HBO nawiązało współpracę z dwoma studiami – GAEA oraz Behaviour Interactive. W jej ramach powstaje mobilna gra RPG - Game of Thrones: Beyond The Wall.

AND
iOS