Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2021, 09:20

autor: Adrian Werner

Dying Light 2 - wyciekła edycja kolekcjonerska za 950 zł

Dzięki błędowi czeskiego sklepu poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Dying Light 2. To wydanie będzie drogie, ale zaoferuje sporo atrakcji.

Do sieci wyciekła zawartość edycji kolekcjonerskiej Dying Light 2, czyli kontynuacji popularnej gry akcji studia Techland. Informacjom towarzyszy zdjęcie zestawu, więc te doniesienia wydają się przekonujące.

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Dying Light 2

W specjalnym kolekcjonerskim pudełku znajdziemy:

  1. pełną wersję gry,
  2. steelbook,
  3. mapę z zaznaczonymi sekretnymi lokacjami w grze,
  4. figurkę przedstawiającą bohatera walczącego z zombiakiem,
  5. latarkę UV,
  6. naklejki z elementami widocznymi tylko w świetle UV,
  7. artbook.

Źródłem tych informacji jest użytkownik Reddita o ksywce LuRo332, który natknął się na edycję kolekcjonerską Dying Light 2 na stronie czeskiego sklepu Xzone. Cena zestawu ma wynosić 210 euro, czyli ok. 953 złote. Będzie więc to propozycja raczej tylko dla najbardziej oddanych fanów.

Dying Light 2 - wyciekła edycja kolekcjonerska za 950 zł - ilustracja #1
Źródło: LuRo332.

Pojawienie się informacji o edycji kolekcjonerskiej budzi nadzieję, że twórcy wkrótce ujawnią datę premiery gry. Na Dying Light 2 czekamy już bardzo długo – produkcja pierwotnie miała ukazać się w 2019 roku, ale potem zaliczyła serię opóźnień.

Obecnie nie wiadomo nawet, czy gra ma się ukazać w tym roku. Niepokój fanów wzbudziły ostatnio informacje o odejściu ze studia Techland kilku kluczowych pracowników. Ich zadania mieli jednak przejąć jakiś czas temu inni deweloperzy, co powinno pozwolić na uniknięcie opóźnień w produkcji.

Dwa tygodnie temu twórcy obiecali, że wkrótce podzielą się z graczami ekscytującymi informacjami odnośnie Dying Light 2. Możliwe, że chodzi o oficjalne ujawnienie edycji kolekcjonerskiej i ogłoszenie daty premiery.

  1. Widzieliśmy Dying Light 2 i bardzo nam się spodobało!
  2. Strona internetowa serii Dying Light