Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2018, 14:20

autor: AlexB

Dying Light 2 pojawi się na GRYOffline 2018

Podczas imprezy GRYOffline 2018 odbędzie się prezentacja Dying Light 2, czyli kontynuacji popularnej polskiej gry o zombiakach. Poprowadzi ją Adrian Ciszewski, szef zespołu kreatywnego w studiu Techland.

Zombie po polsku

Pora na ujawnienie kolejnej atrakcji, która czeka na wszystkich gości tegorocznej edycji imprezy GRYOffline, przeznaczonej dla czytelników portalu GRYOnline.pl oraz widzów tvgry.pl. Swoją obecnością uświetni ją Adrian Ciszewski, szef zespołu kreatywnego w studiu Techland. Poprowadzi on prezentację gry Dying Light 2, czyli zapowiedzianej podczas minionych targów E3 kontynuacji bardzo ciepło przyjętej produkcji o zombie z 2015 roku. Deweloper przedstawi fragment gameplayu i weźmie udział w sesji Q&A, podczas której postara się odpowiedzieć na wasze niewątpliwie celne i wnikliwe pytania. W ich przygotowaniu mogą pomóc nasze wrażenia z czerwcowego pokazu.

Apokalipsa zombie to nie przelewki. - Dying Light 2 pojawi się na GRYOffline 2018 - wiadomość - 2018-07-17
Apokalipsa zombie to nie przelewki.

Przypominamy, że prócz Dying Light 2 na gry GRYOffline 2018 odbędzie się również prezentacja sieciowej strzelanki World War 3. Grę zademonstrują i odpowiedzą na pytania z sali przedstawiciele studia The Farm 51, z szefem projektu Kamilem Bilczyńskim na czele. Ponadto odwiedzający imprezę będą mogli obejrzeć konkurs cosplay, finały Mistrzostw Polski Dragon Ball FighterZ i wiele więcej. Wszystko to przy dobrym napoju (wysoko lub niskoprocentowym) i smakołyku z grilla.

Rejestracja wciąż otwarta

Zapraszamy do rejestracji na listę rezerwową. - Dying Light 2 pojawi się na GRYOffline 2018 - wiadomość - 2018-07-17
Zapraszamy do rejestracji na listę rezerwową.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w GRYOffline 2018 i macie co najmniej 18 lat, wciąż możecie się zapisywać na listę rezerwową. W przyszły czwartek, tj. 26 lipca, rozpocznie się etap potwierdzeń, podczas którego wszyscy zarejestrowani będą musieli po raz kolejny wyrazić chęć pojawienia się na imprezie. Jeśli do 31 lipca osoby z listy głównej tego nie zrobią, ich miejsca zostaną zwolnione i automatycznie uzupełnione rezerwowymi. Samo wydarzenie odbędzie się 4 sierpnia w klubie Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4 w Krakowie.