Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 lipca 2018, 14:10

autor: Jiker

Trzeci sezon Stranger Things ze stylizowanym spotem reklamowym

Starcourt Mall to nowe centrum handlowe w Hawkins. W trzecim sezonie Stranger Things zlokalizowane w nim sklepy odwiedzi wielu bohaterów najpopularniejszego serialu Netfliksa. Zobacz najnowszy spot reklamowy kolejnej serii.

Prace nad trzecim sezonem serialu Stranger Things trwają w najlepsze. Czas na planie poświęcany jest nie tylko na kręcenie kolejnych odcinków serii, których będzie osiem, ale też spotów reklamowych, mających zachęcić nas do śledzenia dalszych losów mieszkańców Hawkins. Jeden z nich przybrał postać reklamy nowego centrum handlowego Starcourt Mall, w którym zapewne spędzą sporo czasu bohaterowie produkcji.

Materiał, utrzymany w wyrazistej stylistyce lat 80. XX wieku (akcja serialu została umiejscowiona w tamtych czasach), pobudza wyobraźnię i puszcza oko w stronę fanów produkcji (patrz: Steve i jego ahoj). Przypominamy jednocześnie, że prace nad trzecim sezonem prowadzone są identycznie, jak w przypadku poprzedniej serii – twórcy, w tym reżyser Shawn Levy, który odpowiada za ekranizację cyklu Uncharted, mają zamiar nakręcić cztery pierwsze odcinki, dając czas braciom Duffer na dopieszczenie fabuły pozostałych epizodów, po czym zajmą się resztą.

Zbyt wielu tak sielskich obrazków w trzecim sezonie Stranger Things raczej oglądać nie będziemy. - Trzeci sezon Stranger Things ze stylizowanym spotem reklamowym - wiadomość - 2018-07-17
Zbyt wielu tak sielskich obrazków w trzecim sezonie Stranger Things raczej oglądać nie będziemy.

Debiut trzeciego sezonu Stranger Things odbędzie się na przełomie 2018 i 2019 roku. Do szeryfa Hoppera, Steve’a (który odegra jeszcze ważniejszą rolę w nowej serii), Jedenastki i pozostałych członków gangu dołączy kilku nowych bohaterów, w tym grający burmistrza Hawkins Cary Elwes, wcielający się w lokalnego reportera Jake Busey, a także Maya Thurman-Hawke. Poza tym Priah Ferguson, czyli odtwórczyni roli siostry Lucasa, będzie pojawiać się na ekranie zdecydowanie częściej.