Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 marca 2018, 11:50

autor: Czarny Wilk

Więcej „taty Steve'a” oraz Powrót do przyszłości w Stranger Things 3

Dowiadujemy się coraz więcej o trzecim sezonie Stranger Things. Producent oraz reżyser Shawn Levy zdradził m.in., że w nowych odcinkach pojawią się nawiązania do kultowego filmu przygodowego oraz że zobaczymy jeszcze więcej Steve'a w roli nietypowej niańki pozostałych bohaterów.

Choć na premierę trzeciego sezonu Stranger Things jeszcze sobie poczekamy, twórcy dość chętnie dzielą się pojedynczymi detalami dotyczącymi tego, jaka przyszłość czeka mieszkańców Hawkins. Przed dwoma miesiącami dowiedzieliśmy się, że bohaterowie zmierzą się z zupełnie nowym zagrożeniem, teraz ujawniono zaś kolejne interesujące detale.

Interakcji między tą dwójką w trzeciej serii nie zabraknie. - Więcej „taty Steve'a” oraz Powrót do przyszłości w Stranger Things 3 - wiadomość - 2018-03-27
Interakcji między tą dwójką w trzeciej serii nie zabraknie.

The Hollywood Reporter informuje, że w trakcie zorganizowanego przez Netfliksa PaleyFest skorym do ujawnienia sekretów trzeciego sezonu ponownie okazał się producent i reżyser widowiska, Shawn Levy. Zdradził on, że kolejne odcinki rozegrają się około rok po finale drugiej serii, latem 1985 roku. Ponadto, gdy ponownie spotkamy młodych bohaterów serialu, będą oni tworzyli związki – Mike z Eleven i Lucas z Max.

Mike i Eleven są ze sobą bardzo blisko, ta relacja będzie kontynuowana. Podobnie sprawa wygląda z Mad Max i Lucasem. Ale pamiętajmy, że to są 13-14 letnie dzieciaki, a co na takim etapie życia oznaczają związki? Nie są one proste ani stabilne i ta niestabilność jest na swój sposób fajna.

Oprócz tego Levy ponownie potwierdził, że w trzecim Stranger Things dużą rolę odegra Steve, który znów robić będzie za swoistą niańkę (albo „tatę”) młodszych bohaterów. W nowych odcinkach serialu nie zabraknie także popkulturowych nawiązań – producent zdradził, że na pewno zobaczymy pewne mrugnięcia okiem do fanów Powrotu do przyszłości.

Stranger Things to rozgrywający się w latach osiemdziesiątych serial science fiction wyprodukowany przez Netfliksa. Jego bohaterami są mieszkańcy miasteczka Hawkins, którzy odkrywają mroczne sekrety związane z miejscem swojego zamieszkania. Produkcja cieszy się olbrzymim uznaniem widzów, których zachwycił unikalny klimat widowiska oraz nawiązania do klasycznych dzieł popkultury. Sezon trzeci powinien zadebiutować pod koniec 2018 albo na początku 2019 roku.

  1. Netflix
  2. Recenzja drugiego sezonu Stranger Things w serwisie Gameplay.pl