Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 maja 2018, 18:56

Konkurs Cosplay na GRYOffline 2018 - zdradzamy szczegóły

Już dzisiaj rozpoczynamy zapisy oraz zdradzamy pierwsze szczegóły Konkursu Cosplay na GRYOffline 2018, w tym pulę nagród oraz regulamin zabawy.

Konkurs Cosplay na GryOffline 2018 - Zdradzamy szczegóły - ilustracja #1

Impreza GRYOffline 2018 odbędzie się 4 sierpnia w klubie Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4 w Krakowie. Jedną z atrakcji imprezy będzie Konkurs Cosplay, na którym zaprezentują się twórcy strojów z całej Polski. Zasady tegorocznego konkursu ulegają jednak sporym zmianom organizacyjnym. Przede wszystkim konkurs zostanie podzielony na dwa etapy: preeliminacje oraz finały. Preeliminacje to etap nadsyłania zgłoszeń, wśród których jury wybierze 20 laureatów. Laureaci wystąpią w finale podczas samego eventu.

Zapisy

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy [email protected] najpóźniej do 15 lipca 2018, do godziny 23:59. Do maila koniecznie załączcie zdjęcia Waszych strojów (od 2 do 6 plików) oraz 10-12 zdjęć z procesu tworzenia stroju. Ze względu na tematykę naszego portalu kostiumy muszą być związane z postaciami z gier komputerowych i konsolowych oraz nie mogą być to stroje, dzięki którym udało się Wam wygrać w innych konkursach. Dodatkowo każdy uczestnik może w zgłoszeniu przesłać krótki materiał wideo (nie jest to warunkiem koniecznym), który posłuży do stworzenia spotu prezentującego uczestnika podczas samej imprezy. W przypadku braku nadesłanego materiału wideo do stworzenia klipu posłużą przesłane zdjęcia.

Nagrody

W tym roku cosplayerzy będą walczyli o nagrody pieniężne w wysokości:

I miejsce – 2000 zł

II miejsce – 1000 zł

III miejsce – 500 zł

Ponadto wszyscy uczestnicy Konkursu Cosplay mogą liczyć na darmowy posiłek i napoje.

Szczegółowe informacje na temat samego konkursu, jak i jego regulamin znajdziecie na konkursowej stronie. Zapraszamy wszystkich cosplayerów do wspólnej zabawy!

http://konkurscosplaygof.gry-online.pl/