Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2018, 13:10

autor: AlexB

Ruszyły zapisy na GRYOffline 2018

Ruszyła rejestracja na kolejną edycję imprezy GRYOffline. Odbędzie się ona 4 sierpnia w Krakowie. Uwaga! Należy pamiętać, że wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla pełnoletnich Czytelników.

Jak co roku pragniemy gorąco zaprosić Was do udziału w GRYOffline, czyli cyklicznej imprezie przeznaczonej dla Czytelników portalu GRYOnline.pl oraz widzów TVGRYpl. Tym razem odbędzie się ona 4 sierpnia w klubie Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4 w Krakowie. Tradycyjnie, wstęp jest darmowy, lecz ograniczony, jeśli chodzi o liczbę miejsc. Aby otrzymać wejściówkę, trzeba się najpierw zarejestrować. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na specjalną stronę, do której link znajdziecie poniżej, zalogować się na swoje konto w serwisie i wyrazić chęć udziału w wydarzeniu, klikając przycisk „Kliknij tutaj, aby się zarejestrować”.

Mamy przyjemność ponownie zaprosić Was na imprezę GRYOffline. - Ruszyły zapisy na GRYOffline 2018 - wiadomość - 2018-05-30
Mamy przyjemność ponownie zaprosić Was na imprezę GRYOffline.

Zanim się zarejestrujesz, musisz pamiętać o kilku sprawach. Po pierwsze, zapisanie się nie gwarantuje otrzymania wejściówki. Po drugie, w dniach 26 – 31 lipca będziesz musiał potwierdzić chęć udziału w imprezie. Dokonasz tego na stronie rejestracji. Pamiętaj, że jeśli tego nie zrobisz, nie otrzymasz wejściówki i w rezultacie – nie dostaniesz się na teren imprezy. Po trzecie w końcu, i być może najważniejsze, impreza GRYOffline 2018 jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. W przypadku wątpliwości, ochrona może skontrolować wiek osoby, więc należy przynieść ze sobą odpowiedni dokument tożsamości. Osoby poniżej 18 roku życia nie zostaną wpuszczone, nawet jeśli pojawią się z dorosłym opiekunem. Więcej istotnych informacji na temat rejestracji i samej imprezy dowiecie się z naszego oficjalnego FAQ:

  1. FAQ GRYOffline 2018

Atrakcje

Wśród atrakcji znajdzie się między innymi konkurs cosplay. - Ruszyły zapisy na GRYOffline 2018 - wiadomość - 2018-05-30
Wśród atrakcji znajdzie się między innymi konkurs cosplay.

GRYOffline to przede wszystkim doskonała okazja na spotkanie z redakcją oraz kolegami i koleżankami z forum przy napitku (do wyboru piwo lub coś bezalkoholowego) oraz poczęstunku (grill), na które rzecz jasna otrzymacie stosowne talony. Ponadto czeka na Was mnóstwo innych atrakcji. Wśród nich możemy wymienić konkurs cosplay (szczegóły na jego temat znajdziecie tutaj) oraz finały Mistrzostw Polski Dragon Ball FighterZ (więcej na temat tego turnieju przeczytacie tutaj). O kolejnych atrakcjach będziemy Was informować na bieżąco w ciągu najbliższych tygodni. Szykuje się doskonała zabawa, dlatego też rejestrujcie się i do zobaczenia 4 sierpnia!