Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2018, 14:35

Prezentacja World War 3 na GRYOffline 2018

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja imprezy GRYOffline. Podczas wydarzenia będzie można między innymi spotkać się z przedstawicielami studia The Farm 51, którzy opowiedzą nieco o sieciowej strzelance World War 3.

Zapisy trwają

Pod koniec maja rozpoczęliśmy zapisy na kolejną edycję GRYOffline – cyklicznej imprezy dla czytelników portalu GRYOnline.pl oraz widzów tvgry.pl. Jak co roku, chęć przyjazdu do Krakowa wyraziło mnóstwo osób. Obecnie wciąż można się zarejestrować się na listę rezerwową i nie tracić nadziei. 26 lipca rozpocznie się bowiem etap potwierdzeń. Do 31 lipca wszyscy zapisani będą musieli potwierdzić zamiar udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 4 sierpnia w klubie Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4 w Krakowie. Jeśli znajdą się osoby z głównej listy, które tego nie zrobią, automatycznie na ich miejsce wskoczą chętni rezerwowi.

GRYOffline 2018 już za niecały miesiąc. - Prezentacja World War 3 na GRYOffline 2018 - wiadomość - 2018-07-11
GRYOffline 2018 już za niecały miesiąc.

Trzecia wojna światowa zawita do Krakowa

Na wszystkich uczestników imprezy czeka rzecz jasna moc atrakcji i niespodzianek – możliwość spotkania redaktorów GRYOnline.pl i tvgry.pl, konkurs cosplay, finały Mistrzostw Polski Dragon Ball FighterZ, grill oraz napoje (z procentami lub bez) i wiele więcej. Ostatnio swoją obecność potwierdzili przedstawiciele The Farm 51. Godzinną prezentację interesująco zapowiadającej się strzelanki sieciowej World War 3 poprowadzi dyrektor projektu Kamil Bilczyński. W planach jest również sesja Q&A, podczas której pracownicy polskiego studia postarają się odpowiedzieć na pytania z publiczności. Dlatego też warto przygotować się do rozmowy, czytając chociażby nasze wiadomości związane z tytułem (wszystkie dostępne są tutaj) oraz dłuższą zapowiedź.

Będzie zatem co oglądać. Jeśli macie dodatkowe pytania, zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym FAQ imprezy GRYOffline 2018. Zapisujcie się zatem i pamiętajcie o potwierdzeniu chęci udziału między 26 a 31 lipca. Do zobaczenia!