Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 22:57

autor: Jakub Mirowski

Dwa nowe zwiastuny i kolejne informacje na temat The Division 2

Po wczorajszej konferencji Microsoftu dziś to Ubisoft postanowił zaprezentować nowe materiały z gry The Division 2 - niestety, bez fragmentów rozgrywki. Otrzymaliśmy za to nowe informacje na temat planów rozwoju produkcji - twórcy rezygnują z płatnych dodatków.

Stawka w The Division będzie wyjątkowo wysoka – agenci z tytułowego oddziału będą jedynym, co stanie pomiędzy dotychczasowym światem a całkowitym upadkiem cywilizacji. - Dwa nowe zwiastuny i kolejne informacje na temat The Division 2 - wiadomość - 2018-06-13
Stawka w The Division będzie wyjątkowo wysoka – agenci z tytułowego oddziału będą jedynym, co stanie pomiędzy dotychczasowym światem a całkowitym upadkiem cywilizacji.

Drugi dzień z rzędu mamy okazję zobaczyć nowe materiały z gry Tom Clancy’s The Division 2, zaprezentowanej po raz pierwszy wczoraj na konferencji Microsoftu. Podczas pokazu Ubisoftu nie otrzymaliśmy niestety nowego fragmentu rozgrywki – obejrzeliśmy jedynie dwa trailery, przedstawiające realia w zdziesiątkowanym śmiercionośnym wirusem i rządzonym przez wojujące frakcje Waszyngtonie, gdzie cywile starają się zbudować jakąkolwiek iluzję normalności.

Dwa nowe zwiastuny i kolejne informacje na temat The Division 2 - ilustracja #2

Przy okazji nowych informacji na temat The Division 2 Ubisoft odciął się od plotek, jakoby gra miała posiadać moduł battle royale. W rozmowie z dziennikarzem z serwisu PC Gamer dyrektor kreatywny tytułu, Chadi El Zibaoui stwierdził, że choć w produkcji znajdzie się cała masa aktywności dla każdego rodzaju gracza – wśród nich nie znajdzie się szalenie popularny ostatnimi czasy tryb.

Dowiedzieliśmy się natomiast kilku szczegółów na temat zapowiedzianej na 15 marca 2019 roku produkcji. W drugim The Division pojawią się specjalizacje, wybierane po osiągnięciu 30. poziomu doświadczenia, a następnie uzupełniane przez dobierane indywidualnie wyjątkowe bronie oraz unikalne umiejętności. Ponadto dostaniemy także rajdy, w których swoje umiejętności będą mogły sprawdzić grupy maksymalnie ośmiu graczy. Deweloperzy z Ubisoftu przedstawili także swoje plany na rozwój tytułu – przez pierwszy rok od premiery otrzymamy trzy duże aktualizacje z dodatkową zawartością fabularną, lokacjami oraz aktywnościami, wszystkie bezpłatnie dostępne dla każdego posiadacza gry. Jeśli jesteście zainteresowani The Division 2, warto spróbować swojego szczęścia i zapisać się do beta-testów pod tym adresem.

  1. Oglądaj z nami konferencję Ubisoftu na targach E3
  2. Oficjalna strona internetowa gry The Division 2