Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 23:08

autor: Adrian Werner

Transference - przygodówka Ubisoftu na niepokojącym zwiastunie

Firma Ubisoft pokazała nowy klimatyczny zwiastun przygodówki Transference, czyli psychologicznego thrillera, w którym spróbujemy znaleźć drogę ucieczki z wnętrza udręczonego umysłu.

Gra ukaże się jesienią tego roku. - Transference - przygodówka Ubisoftu na niepokojącym zwiastunie - wiadomość - 2018-06-11
Gra ukaże się jesienią tego roku.

Na poprzedzającej targi E3 konferencji firmy Ubisoft nie mogło zabraknąć Transference, czyli przygodówkowego thrillera łączącego trójwymiarową eksplorację z sekwencjami wideo z udziałem profesjonalnych aktorów.

Projekt został zapowiedziany rok temu, ale do tej pory nie mogliśmy zobaczyć żadnych prawdziwych fragmentów rozgrywki. Teraz wreszcie uległo to zmianie. Wydawca zaprezentował zwiastun, w którym pojawiło się sporo sekwencji trójwymiarowych.

Nasza wiedza na temat Transference wciąż jest mocno ograniczona. Ale trailer prezentował się klimatycznie i bardzo niepokojąco, więc z niecierpliwością wyglądamy kolejnych informacji i materiałów.

Przypomnijmy, że Transference zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na jesień tego roku.

  1. Oficjalna strona gry