Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2018, 23:22

The Division 2 na fabularnym zwiastunie i pierwszym gameplayu

Na konferencji firmy Microsoft pojawił się nowy zwiastun Tom Clancy's The Division 2, czyli kontynuacji sieciowej strzelanki z elementami RPG. Poznaliśmy nieco szczegółów na temat fabuły i zobaczyliśmy pierwszy gameplay. Gra zadebiutuje 15 marca 2019 roku.

O tym, że Tom Clancy's The Division 2 znajduje się w produkcji oficjalnie wiemy już od kilku miesięcy. Twórcy nie podzielili się jednak zbyt wieloma szczegółami na temat kontynuacji popularnej gry akcji z elementami RPG nastawionej na zabawę multiplayer od Massive Entertainment i firmy Ubisoft. Zmieniło się to podczas konferencji Microsoftu zorganizowanej przy okazji E3 2018. Po pierwsze, zaprezentowano na niej trailer, który kreśli tło fabularne. Potwierdziły się informacje z dziś, że akcja tytułu będzie rozgrywać się w zdziesiątkowanym epidemią wirusa Waszyngtonie, gdzie sterowani przez graczy agenci będą musieli stanowić rozjemcę między rywalizującymi ze sobą frakcjami.

Po drugie, na konferencji Microsoftu zaprezentowano również ponad sześciominutowy, efektowny gameplay tytułu. Można na nim zobaczyć fragment jednej z misji rozgrywanej przez czwórkę osób w ramach kooperacji. Przygotowany przez twórców fragment jest pełen eksploracji oraz walki z różnymi rodzajami przeciwników. Ukazuje on również, jak sprawują się w tej części elementy interfejsu oraz ekran ekwipunku.

Tom Clancy's The Division 2 zadebiutuje 15 marca 2019 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Już teraz na tej stronie możecie się zapisywać do beta-testów tytułu.

  1. Oficjalna strona gry The Division 2