Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2018, 23:26

Nie Skate 4, a Session - zaprezentowano zwiastun symulatora jazdy na deskorolce

Studio Crea-ture zaprezentowało na E3 2018 swoją wizję symulatora jazdy na deskorolce - podczas konferencji Microsoftu pokazany został pierwszy zwiastun gry Session, ufundowanej w zeszłym roku przez Kickstartera.

Session zdecydowanie wypiękniało od momentu swojego sukcesu na Kickstarterze. - Nie Skate 4, a Session - zaprezentowano zwiastun symulatora jazdy na deskorolce - wiadomość - 2018-06-11
Session zdecydowanie wypiękniało od momentu swojego sukcesu na Kickstarterze.

Do pewnego momentu byliśmy wręcz pewni, że zaprezentowany dosłownie przed chwilą na konferencji Microsoftu zwiastun to zapowiedź czwartej odsłony serii Skate, której powrotu fani wyczekują już od 2010 roku. Tymczasem zamiast tego studio Crea-ture postanowiło pokazać nam inną produkcję, w której pojeździmy na wirtualnych deskorolkach. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy trailer gry Session, wyglądającej na duchowego spadkobiercę Skate. Na jej temat nie mamy na razie zbyt wielu konkretów – możemy być jednak pewni, że produkcja, zmierzająca najpierw na Xboksa One, pozwoli nam na zwiedzanie przeróżnych lokacji i wykonywanie karkołomnych sztuczek. Dla osób, które pierwszy raz słyszą o tym projekcie, ciekawostką może być fakt, że został on w ubiegłym roku ufundowany za pośrednictwem Kickstartera.

  1. Oglądaj z nami konferencję Microsoftu na targach E3
  2. Gra Session w serwisie Kickstarter