Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2015, 11:02

autor: Entelarmer

DriveClub - dziś darmowa aktualizacja z pięcioma trasami w Japonii

Studio Evolution opublikuje dzisiaj darmowe DLC do DriveClub, które pozwoli graczom ścigać się na pięciu nowych trasach osadzonych w Japonii. Z kolei za nieco ponad tydzień ukaże się Apex Expansion Pack, wprowadzający do gry nowe pojazdy.

Jest Japonia, są i wszechobecne wiśnie oraz świątynie Shinto. Brakuje tylko japońskich samochodów. - DriveClub - dziś darmowa aktualizacja z pięcioma trasami w Japonii - wiadomość - 2015-01-19
Jest Japonia, są i wszechobecne wiśnie oraz świątynie Shinto. Brakuje tylko japońskich samochodów.

Jakkolwiek by nie oceniać DriveClub, to nie da się ukryć, że debiut gry wyścigowej studia Evolution do udanych nie należał. Jeszcze dwa tygodnie po premierze występowały problemy z kodem sieciowym, skutecznie uniemożliwiające rozgrywkę, a do dziś nie ukazała się obiecana edycja PlayStation Plus. Twórcy jednak konsekwentnie poprawiają swój tytuł, dzięki czemu w pierwszej połowie grudnia tytuł był już znacznie bliższy oczekiwaniom graczy. Dziś zaś ukaże się kolejne darmowe DLC, które udostępnii nową lokację – Japonię.

Od zeszłego tygodnia na oficjalnym Facebooku gry twórcy udostępniali fragmenty rozgrywki, prezentujące pięć nowych tras: trzy z nich (Takahagi Hills, Lake Sendo, Asagiri Highlands) to tradycyjne wyścigi Circuit (czyli kolejne okrążenia), a pozostałe dwie (Godohira i Nakasendo) to równie typowe point-to-point (z punktu A do punktu B), nie zabraknie również „zjeżdżalni” dla fanów driftu. Według twórców spory wpływ na wygląd nowych tras miały opinię graczy, domagających się m.in. szerszych dróg, by walka o pozycję z innymi kierowcami była znacznie mniej irytująca.

Oprócz tego przy okazji prezentacji tras twórcy zdradzili informację na temat zawartości Apex Expansion Pack, dostępnego w ramach przepustki sezonowej. Roszerzenie ma ukazać się 27-29 stycznia i wprowadzi nowe pojazdy, w tym Chevrolet Corvette ZR1 Centennial Edition, Enzo Ferrari oraz Caterham R500 Superlight. Pojawiły się też wzmianki o nadchodzących zmianach w rozgrywce, m.in. ulepszonej sztucznej inteligencji oraz zmniejszeniu utraty prędkości przy spotkaniu ze ścianą.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
DriveClub

DriveClub