Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2015, 18:25

autor: luckie

Dragon Age: Inkwizycja - Szczęki Hakkona dostępne już na XONE i PC [aktualizacja]

Fani Dragon Age: Inkwizycja grający na Xboksie One mogą już zaopatrzyć się w dodatek Szczęki Hakkona. Fabularne DLC ma się pojawić na PC jeszcze dzisiaj, podczas gdy użytkownicy pozostałych platform muszą trochę poczekać.

Poniżej możecie zobaczyć krótki trailer dodatku, który ponadto opatrzono polskimi napisami. DLC jest już dostępne do kupienia na platformie Origin w cenie 44,99 zł.

Studio BioWare wzięło fanów z zaskoczenia ujawniając i wypuszczając fabularne DLC do Dragon Age: Inkwizycja z dnia na dzień. Mark Darrah postanowił rozjaśnić nieco dwuznaczny wpis na Twitterze, informując, że dodatek Szczęki Hakkona (ang. Jaws of Hakkon) ma się ukazać dzisiaj (początkowo myśleliśmy, że chodzi o zapowiedź filmowego zwiastuna). Co ciekawe, w wyniku pomyłki użytkownicy Xboksa One otrzymali przedwczesny dostęp do nowego DLC podczas minionej nocy. W sklepie Xboksa Dragon Age: Inkwizycja - Szczęki Hakkona da się kupić za 59,99 zł (póki co DLC jest niedostępne na Xboksie 360). Wersja PC powinna pojawić się na platformie Origin w ciągu kilku godzin. Użytkownicy pozostałych platform na razie muszą uzbroić się w cierpliwość.

Domyślamy się, że to jest właśnie Hakkon i jego szczęki - Dragon Age: Inkwizycja - Szczęki Hakkona dostępne od dziś na Xboksie One i PC - wiadomość - 2015-03-24
Domyślamy się, że to jest właśnie Hakkon i jego szczęki

Dragon Age: Inkwizycja - Szczęki Hakkona pozwoli samotnemu graczowi zapuścić się na terytorium plemienia Awarów, by zdobyć ich szacunek oraz poznać losy ostatniego Inkwizytora i potężnego smoka, na którego polował. Fani będą mogli zbadać nieznaną dotąd krainę pełną lasów i gór, zdobyć nowy ekwipunek, a także stawić czoła członkom tajemniczego kultu oraz starożytnemu bogu wojny.

  1. Dragon Age: Inkwizycja - oficjalny polski poradnik do gry
  2. Recenzja gry Dragon Age: Inkwizycja - najlepsze RPG od czasu Skyrima
  3. Kompendium wiedzy o grze Dragon Age: Inkwizycja
  4. Oficjalna strona internetowa gry Dragon Age: Inkwizycja