Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2014, 20:49

autor: Renox

Dragon Age: Inkwizycja - start otwartej bety Dragon Age Keep

Studio BioWare uruchomiło otwarte beta testy Dragon Age Keep, kreatora zapisów do debiutującego w listopadzie tego roku Dragon Age: Inkwizycja. System ten pozwala przenieść do gry decyzje z poprzednich odsłon serii i wymaga do działania aktywnego konta na platformie Origin.

Dragon Age Keep znajduje się w fazie otwartych beta testów. - Dragon Age: Inkwizycja - wystartowała otwarta beta Dragon Age Keep - wiadomość - 2014-10-30
Dragon Age Keep znajduje się w fazie otwartych beta testów.

Studio BioWare ogłosiło, że kreator zapisów do najnowszej odsłony smoczej serii, Dragon Age Keep, znajduje się właśnie w fazie otwartych beta testów. System ten stanowi jedyną sposobność na przeniesienie podjętych przez graczy decyzji podczas zabawy przy Początku i Dragon Age II. Dragon Age: Inkwizycja nie pozwala wszak na import zapisów, a wszystko to za sprawą tego, iż niosłoby to ze sobą dla kanadyjskiego studia deweloperskiego sporo trudnych do przezwyciężenia problemów technicznych.

Omawiana platforma wymaga do działania aktywnego konta w serwisie Origin i oczywiście może sprawiać jeszcze pewne problemy, ponieważ nie jest to jej finalna, dopracowana wersja. Wyczekujący premiery trzeciej odsłony cyklu już teraz jednak mogą zacząć powoli kształtować sytuację na kontynencie Thedas według własnego uznania, a wszystko w formie nieskomplikowanej animacji z narratorem w osobie sympatycznego krasnoluda Varrica Tethrasa. Finalnie system automatycznie generuje odpowiedni plik, który każdy zainteresowany może wgrać albo nawet podesłać znajomemu.

Słowem przypomnienia warto jeszcze napisać, że Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje na światowym rynku 18 listopada w wersji na PC oraz konsolach X360, XOne, PS3 i PS4. Podczas zabawy wcielimy się w przywódcę tytułowej Inkwizycji, której celem będzie powstrzymanie zagrożenia w postaci inwazji krwiożerczych demonów niszczących krainę Thedas.