Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2014, 09:39

autor: Renox

Farming Simulator 15 – gra debiutuje na rynku w wersji PC

Dzisiaj, tj. 30 października, na rynek w wersji PC trafia nowy symulator rolniczy autorstwa GIANTS Software – gra Farming Simulator 15. Produkcja na początku przyszłego roku dostępna będzie również w edycjach tworzonych z myślą o konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4.

Farming Simulator 15 debiutuje na rynku w wersji PC. - Farming Simulator 15 – gra debiutuje na rynku w wersji PC - wiadomość - 2014-10-30
Farming Simulator 15 debiutuje na rynku w wersji PC.

Dzisiaj swoją premierę ma nowy symulator rolniczy autorstwa studia GIANTS Software. Farming Simulator 15, bo o tej produkcji właśnie mowa, na razie trafił na polski rynek wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Posiadacze konsol Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4 będą mogli bliżej przyjrzeć się tej nastawionej na rozwijanie posiadanego gospodarstwa produkcji na początku przyszłego roku.

W Sklepie GRY-OnLine grę w wersji podstawowej kupicie za 63,90 zł. Natomiast edycja kolekcjonerska, zawierająca między innymi dwustronny plakat A2, 10 naklejek czy brelok do kluczy Farming Simulator, wyceniona została na 119,90 zł. Z ofertami innych sprzedawców możecie zapoznać się, przeglądając umieszczony po prawej stronie panel naszej porównywarki cenowej. Warto także dodać, że produkcja dostępna jest już również z na platformie Steam.

Poniżej znajdziecie zwiastun przyszykowany specjalnie z myślą o premierze omawianego symulatora. Natomiast zaglądając do tej wiadomości, będziecie mogli zobaczyć kilka ładnie prezentujących się screenów z tego tytułu.

Farming Simulator 15, będący szóstą już odsłoną tej bardzo popularnej serii, oferuje graczom przede wszystkim poprawioną fizykę, ulepszony interfejs, nowy, ogromny i złożony świat oraz dopieszczoną warstwę wizualną. Filar rozgrywki względem poprzednich części absolutnie się nie zmienił. Także i tym razem naszym głównym zadaniem jest jak najbardziej efektywne zarządzanie gospodarstwem i pomnażanie posiadanych zasobów. Niewątpliwa gratka dla odnajdujących się w tym gatunku graczy.

TWOIM ZDANIEM

Grałeś kiedykolwiek w grę z serii Farming Simulator?

Zdarzyło się.
35,5%
Jestem wielkim fanem.
34,7%
Nigdy nie grałem.
27,6%
Tylko w dema.
2,2%
Zobacz inne ankiety