Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2014, 19:30

autor: Ender

The Crew – konsolowe testy beta startują w przyszłym tygodniu

W przyszłym tygodniu posiadacze Xboksów One oraz PlayStation 4 będą mogli ściągnąć beta-wersję wyścigowej gry The Crew. Aby wziąć udział w zamkniętych testach, które udostępnią grającym wycinek zawartości pełnej edycji tytułu, należy zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej.

Premiera gry planowana jest na początek grudnia - The Crew – konsolowe testy beta startują w przyszłym tygodniu - wiadomość - 2014-10-29
Premiera gry planowana jest na początek grudnia

Jak informowaliśmy na początku października, w listopadzie startuje kolejna faza zamkniętych testów beta sandboksowej gry wyścigowej The Crew. Będą one trwać od 6 do 10 listopada na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Aby wziąć udział w becie musimy zarejestrować się na oficjalnej stronie gry. Osoby, które złożyły pre-ordery mają zagwarantowany dostęp do testów. Pozostali gracze nie powinni jednak mieć większych problemów z otrzymaniem kodów/zaproszeń, bowiem Ubisoft obiecuje, że nie będzie specjalnie ograniczał liczby potencjalnych uczestników zabawy.

Beta The Crew udostępni graczom wszystkie pięć regionów wirtualnych Stanów Zjednoczonych, które posiadać będzie pełna wersja gry. Punktowane misje, wyścigi i wyzwania mają być dostępne jednak jedynie w dwóch z nich. Swoje umiejętności sprawdzimy na rozległych równinach środkowych stanów USA, a także mocno zurbanizowanym wschodnim wybrzeżu tego kraju. Do naszej dyspozycji oddane zostaną dwie kategorie aut, przystosowane do szybkiej jazdy w mieście (Street) oraz na nierównych szutrowych nawierzchniach (Dirt). Poza wyzwaniami singleplayer, w trakcie testów weźmiemy także udział w wyścigach multiplayer. Warto przypomnieć, że aby skorzystać z pełnej zawartości The Crew musimy opłacić abonament Xbox Live Gold lub PlayStation Plus.

The Crew to gra wyścigowa z otwartym światem będąca debiutanckim projektem francuskiego studia Ivory Tower. W zespole zatrudnionych jest jednak wielu weteranów produkcji tego typu, którzy w Eden Games pracowali nad cyklem Test Drive Unlimited. Tytuł zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, a jego polska premiera będzie miała miejsce 2 grudnia tego roku.

  1. Graliśmy w The Crew - samochodowe RPG z otwartym światem
  2. Strona rejestracyjna testów beta gry The Crew
  3. Oficjalna strona gry The Crew