Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2014, 10:44

autor: Draug

Dragon Age: Inkwizycja debiutuje w Polsce – zobacz nasze materiały o grze

Dragon Age: Inkwizycja, najnowsza gra cRPG od studia BioWare, debiutuje dziś w Polsce, dwa dni po światowej premierze. Mamy dla Was na tę okazję szereg tekstów, z którymi warto się zapoznać, zanim zagracie w omawiany tytuł.

Oczekiwanie polskich miłośników cRPG-ów spod znaku magii i miecza dobiegło końca – gra Dragon Age: Inkwizycja zadebiutowała dziś w Polsce, z dwudniowym opóźnieniem względem rynków za Atlantykiem. Kto złożył zamówienie przedpremierowe, otrzymał możliwość zainstalowania produkcji na dysku twardym swojej maszyny z pewnym wyprzedzeniem, tak aby była ona gotowa do zabawy dziś od północy. Jeśli jeszcze nie nabyliście omawianej gry, a chcielibyście to zrobić, możecie udać się chociażby do najbliższego Empiku – w sklepach tej sieci trwa obecnie promocja na listopadowe hity – lub złożyć zamówienie przez Internet, wybierając najkorzystniejszą ofertę za pośrednictwem naszej porównywarki cenowej (widocznej na prawo). Dzieło studia BioWare jest dostępne w polskiej kinowej wersji językowej na PC, X360, PS3, XOne i PS4.

Dragon Age: Inkwizycja w skrócie:
  • Producent: BioWare
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Gatunek: cRPG w realiach fantasy
  • Platformy sprzętowe: PC, X360, PS3, XOne, PS4
  • Termin premiery (świat): 18 listopada 2014
  • Nasza ocena: 9.5 / 10 (Kwiść)

Niemniej, zanim ruszycie na przygodę i obejmiecie przywództwo nad Inkwizycją, by ocalić Thedas przed demonami z Pustki i innymi zagrożeniami, możecie zapoznać się z tekstami, które przygotowaliśmy dla Was w serwisie gry-online.pl. Oprócz recenzji, czeka na Was trzyczęściowy artykuł na temat uniwersum będącego areną wydarzeń w serii Dragon Age, mający za zadanie przypomnieć Wam, co działo się w poprzednich grach z cyklu, i ułatwić ponowne zanurzenie się w świecie Thedas. Nie brakuje też uzupełnianych na bieżąco poradników, które pomogą Wam przezwyciężyć wszelkie trudności podczas zabawy z cRPG-iem studia BioWare.