Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2013, 18:27

autor: Góral

Dragon Age III: Inquisition na Xbox One pojawiło się w ofercie włoskiego Amazonu

Nadchodzące RPG od studia BioWare - Dragon Age III: Inquisition - pojawiło się w ofercie włoskiego oddziału sklepu Amazon w wersji dedykowanej konsoli Xbox One. Zdaje się to pokrywać z plotkami z zeszłego roku.

We włoskim oddziale sklepu Amazon pojawiła się gra Dragon Age III: Inquisition w wersji na konsolę Xbox One. Obecnie ciężko już się jej doszukać, na szczęście w Internecie nic nie ginie i zachowało się potwierdzenie oferty.

Dragon Age III: Inquisition w ofercie włoskiego Amazonu. - Dragon Age III: Inquisition na Xbox One pojawiło się w ofercie włoskiego Amazonu - wiadomość - 2013-05-31
Dragon Age III: Inquisition w ofercie włoskiego Amazonu.

Tytuł oficjalnie został zapowiedziany we wrześniu 2012 roku, jednak pierwsze doniesienia na jego temat pojawiły się już w kwietniu 2011 roku. Obecnie na jego temat nie wiemy zbyt wiele, chociaż kilka informacji ujawniono. Twórcy obiecali między innymi znacznie większe lokacje, niż te, które dostępne były w „dwójce”, a także wykorzystanie technologii Frostbite 3, napędzającej czwartego Battlefielda.

W zeszłym miesiącu Blair Brown ze studia BioWare, stwierdził, że Dragon Age III jest na tyle mocnym projektem, że nie musi obawiać się konkurencji, w tym polskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dodatkowo kilka miesięcy temu pisaliśmy o przesunięciu premiery na rok 2014 i prawdopodobnej edycji na konsole nowej generacji, więc dzisiejsze doniesienia można traktować jako potwierdzenie tamtych plotek.

Dragon Age III: Inquisition na Xbox One pojawiło się w ofercie włoskiego Amazonu - ilustracja #2

Wydawca gry, firma Electronic Arts, nie zajęła jednak oficjalnego stanowiska ani w jednej, ani drugiej sprawie. Można podejrzewać, że na targach E3, które odbędą się w dniach 11 – 13 czerwca, dowiemy się czegoś więcej na ten temat.