Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 października 2011, 09:52

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Dragon Age II i Crysis 2 za 59,90 zł w Sklepie GRY-OnLine

W Sklepie GRY-OnLine możecie możecie nabyć dwa tegoroczne hity – Dragon Age II i Crysis 2 – za jedyne 59,90 zł za sztukę (wersje PC). Oferta jest ważna tylko do wyczerpania zapasów.

Sklep GRY-OnLine ma dla Was promocję, dzięki której możecie nabyć dwa tegoroczne hity – Dragon Age II i Crysis 2 – za jedyne 59,90 zł za sztukę. Jest to wyjątkowa okazja, by zakupić kontynuacje znanych produkcji w świetnej cenie. Oferta jest aktualna tylko do wyczerpania zapasów i dotyczy jedynie wersji na PC.

Dragon Age II i Crysis 2 za 59,90 zł w Sklepie GRY-OnLine - ilustracja #1

Dragon Age II to kontynuacja doskonałego cRPG-a wydanego w 2009 roku przez studio BioWare. Gracz wciela się w z góry narzuconą postać – niejakiego Hawke. Jego przeznaczeniem jest pokonanie klasycznej drogi od zera do bohatera. Dragon Age II to trafny wybór dla miłośników poznawania ciekawej historii, nabijania poziomów, wykonywania zadań i zabijania potworów.

Graczom, którzy preferują strzelaniny i walkę z obcymi, zapewne bardziej przypadnie do gustu Crysis 2. Kontynuacja wielkiego przeboju z 2007 roku ponownie pozwoli nam przywdziać nanokombinezon i wyśle nas do walki o przyszłość Ziemi. W drugiej części pojawia się kilka nowych sposobów funkcjonowania nanokombinezonu, które pozwalają na stosowanie jeszcze szerszego wachlarza taktyk. Twórcy położyli znacznie większy nacisk na fabułę, zatem na skakaniu, ukrywaniu się i strzelaniu zabawa się nie skończy.

  1. Crysis 2 za 59,90 zł w Sklep GRY-OnLine