Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2021, 18:36

Dragon Age 4 - grafika koncepcyjna przedstawia nową postać

Producent wykonawczy Dragon Age 4 zaprezentował grafikę koncepcyjną zawierającą nową postać, która ma pojawić się w grze. Nie doprecyzował on, kim jest tajemniczy bohater i jaką rolę odegra w całej historii.

Od premiery Dragon Age Inkwizycji minęło pond 6 lat i od tamtej pory nie doczekaliśmy się kontynuacji cyklu. Właściwie to nadal nie wiemy za wiele o nadchodzącej części serii i poza kilkoma enigmatycznymi materiałami (w tym z gamescom 2020 i The Game Awards 2020) nie otrzymaliśmy nic konkretnego. Dziś dostaliśmy kolejną zajawkę tytułu. Christian Dailey, czyli producent wykonawczy pracujący nad Dragon Age IV, opublikował dziś na swoim koncie Twitter grafikę koncepcyjną przedstawiającą nową postać z gry.

Sam wpis poza grafiką zawiera jedynie życzenia noworoczne i stwierdzenie, że jest to „nowy początek”. Tak więc o ubranym w pełną zbroję łuczniku nie wiemy nic. Może on(a) odegrać dowolną rolę w historii – od potencjalnego towarzysza po jednego z antagonistów.

Należy tutaj zwrócić uwagę także na drugi post Daileya, który zamieścił w odpowiedzi na wpis byłego producenta wykonawczego serii Dragon Age. Zapowiedział, że jutro poznamy nowe informacje na temat gry. Na ten moment ciężko określić, czy to prawda, czy tylko żart. Na odpowiedź nie będziemy jednak czekać zbyt długo.

  1. BioWare – oficjalna strona studia
  2. Dragon Age – oficjalna strona