Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2020, 20:53

Dragon Age 4 na materiale zza kulis, są nowe informacje o grze

Podczas gamescom Opening Night Live 2020 zaprezentowano krótki film pokazujący pracę BioWare nad Dragon Age 4. Znalazły się w nim komentarze deweloperów oraz grafik koncepcyjnych, które przybliżają nam, jak może wyglądać Thedas.

Dragon Age 4 na materiale zza kulis, są nowe informacje o grze - ilustracja #1
Solas (Straszliwy Wilk) na nowych materiałach z gry.

Pamiętacie pokaz EA Play? Zaprezentowano wówczas zaledwie kilka grafik pochodzących z Dragon Age 4. Dzisiejsza impreza gamescom Opening Night Live 2020 przyniosła nam kolejne informacje na temat produkcji. W 4-minutowym filmie znalazły się komentarze deweloperów pracujących nad tytułem oraz szereg grafik koncepcyjnych. Nie zabrakło także najprawdopodobniej głównego złego w nadchodzącej grze – Straszliwego Wilka.

Produkcja ma skupiać się na bohaterze, który nie posiada żadnej mocy sprawczej. Jak w każdej odsłonie cyklu, nacisk zostanie położony na postacie pojawiające się w grze. Mają być one charakterystyczne i budzić skrajne emocje.

Dragon Age 4 na materiale zza kulis, są nowe informacje o grze - ilustracja #2
Dragon Age 4 na materiale zza kulis, są nowe informacje o grze - ilustracja #3

Dragon Age 4 na materiale zza kulis, są nowe informacje o grze - ilustracja #4

Na razie Dragon Age 4 pozostaje we wczesnym etapie produkcyjnym, nie podano także oficjalnej nazwy produkcji. Oznacza to, że na tytuł poczekamy jeszcze długo.