Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2020, 21:00

autor: "Vergil"

Rozwałka i destrukcja na zwiastunie gry Teardown

Gra Teardown, w której wcielimy się w złodzieja siejącego wokół siebie zniszczenie, doczekała się nowego zwiastuna. A w nim, jak nietrudno się domyślić, rolę pierwszoplanową odgrywa destrukcja... która prezentuje się naprawdę zacnie.

Dennis Gustafsson ze szwedzkiego studia Tuxedo Labs zaprezentował nowy zwiastun Teardown, czyli gry zręcznościowo-logicznej, w której będziemy mogli zdewastować... no cóż, wszystko. Wśród dostępnych narzędzi zniszczenia znajdziemy nie tylko młotki i inne przedmioty mieszczące się w ręce (jak pistolet), lecz także między innymi opancerzone samochody lub buldożery. A po co będziemy siać wokół siebie zniszczenie? Ano po to, by jako złodziej (a raczej specjalista w złodziejskim fachu) wykonywać idealne skoki.

Na potrzeby Teardown przygotowano silnik, który zapewnia nie tylko szerokie możliwości destrukcji, lecz także ładną grafikę opartą na wokselach. O tym, jak taka koncepcja na grę sprawdzi się w praniu, przekonamy się jeszcze w tym roku – tytuł ma bowiem trafić na komputery osobiste w ramach Wczesnego dostępu przed gwiazdką.

Rozwałka i destrukcja na zwiastunie gry Teardown - ilustracja #1
Młotkiem, pistoletem, koparką, samochodem opancerzonym... w Teardown nie liczy się narzędzie, lecz efekt.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Teardown
  2. Teardown na platformie Steam