Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2004, 09:44

Doug Lombardi o konieczności internetowej rejestracji Half-Life 2

Informacja o konieczności internetowego potwierdzania autentyczności Half-Life 2, poprzez rejestrację i założenie konta w Steam, wzbudziła wśród naszych czytelników ogromne emocje. O ile w czwartek można było mieć jeszcze jakieś nadzieje na zmianę tych planów – wszak wiadomość nie była oficjalna – dzisiaj zostaliśmy pozbawieni złudzeń.

Informacja o konieczności internetowego potwierdzania autentyczności Half-Life 2, poprzez rejestrację i założenie konta w Steam, wzbudziła wśród naszych czytelników ogromne emocje. Nie ma się jednak czemu dziwić. Nie wszyscy użytkownicy a zwłaszcza Ci w naszym kraju, mogą pochwalić się przecież dostępem do sieci. O ile w czwartek można było mieć jeszcze jakieś nadzieje na zmianę tych planów – wszak wiadomość nie była oficjalna – dzisiaj zostaliśmy pozbawieni złudzeń.

Doug Lombardi skomentował rewelacje podane na stronie pomocy technicznej firmy Valve w następujący sposób: „W trakcie instalacji użytkownik zostanie poproszony o potwierdzenie autentyczności swojej kopii poprzez stworzenie konta w Steam. Gdy proces zakończy się sukcesem, rozgrywka w trybie single player i w sieciach lokalnych nie będzie wymagać połączenia z Internetem.”

Więcej informacji na temat Half-Life 2 znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier .