Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 15:27

autor: Draug

Doom – wersja demo już dostępna (do niedzieli)

Studio id Software udostępniło na PC, PS4 i XOne wersję demonstracyjną Dooma, która została zapowiedziana na niedawnej konferencji Bethesdy na targach E3. Próbka zawiera pierwszy etap z kampanii. Niestety, demo jest dostępne tylko do 19 czerwca.

Zgodnie z zapowiedzią z konferencji firmy Bethesda Softworks, która miała miejsce parę godzin temu w ramach targów E3, studio id Software wypuściło wersję demonstracyjną gry Doom, dostępną do pobrania ze Steama, Xbox Store (XOne) i PlayStation Store (PS4). Oferuje ona możliwość przejścia pierwszej misji w kampanii fabularnej, noszącej nazwę „UAC” i rozgrywającej się w dużej mierze na powierzchni Marsa. Tym samym demo oferuje od kilkunastu minut do nawet dwóch godzin zabawy – zależnie od tego, ile uwagi poświęcicie szukaniu sekretów, których w nowym Doomie jest mnóstwo. Wprawdzie nie zasmakujecie jatki, jaka ma miejsce w późniejszej fazie rozgrywki, ale próbka i tak powinna dać Wam pojęcie o tym, dlaczego tryb solowy w najnowszym dziele id Software jest tak dobry. Niezależnie od platformy sprzętowej, do ściągnięcia jest ok. 6 GB danych. Niestety, wersję demonstracyjną można pobrać tylko przez ograniczony czas – do 19 czerwca.

Demo pozwala zobaczyć, jak DOOM Marine rozpoczyna krucjatę przeciwko demonom AD 2016. - Doom – wersja demo już dostępna (do niedzieli) - wiadomość - 2016-06-13
Demo pozwala zobaczyć, jak DOOM Marine rozpoczyna krucjatę przeciwko demonom AD 2016.

Na koniec przypominam, że podczas wspomnianej konferencji zapowiedziano także pierwsze DLC do Dooma, jak również darmowe aktualizacje, którymi znacząco wzbogacone zostaną tryb multiplayer i edytor SnapMap. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości.