Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 16:34

autor: Draug

Forza Horizon 3 zostanie zapowiedziana na E3 i wyjdzie na PC oraz XOne?

Na krótko przed konferencją Microsoftu na targach E3 do sieci wydostała się informacja, że w produkcji jest gra Forza Horizon 3. Nowa samochodówka studia Playground Games miałaby wyjść na PC i XOne, zabierając nas do Australii i oferując czteroosobowy tryb kooperacji w kampanii.

Pogłoski o tym tytule krążą w sieci już od tygodni, więc niniejszy przeciek nie jest szczególnie zaskakujący – tuż przed konferencją na targach E3 2016 firmie Microsoft wyciekła informacja, że w produkcji jest Forza Horizon 3. Mowa tu o kolejnej odsłonie serii gier wyścigowych w otwartym świecie, która tym razem miałaby wyjść nie tylko na konsolę Xbox One, ale również na komputery osobiste (oczywiście tylko te z systemem Windows 10). W „trójce” mielibyśmy rozbijać się po drogach i bezdrożach Australii, ciesząc się znacznie większą mapą niż francusko-włoskie wybrzeże z Forzy Horizon 2. Również park maszyn będzie ponoć znacznie bogatszy. Oprócz tego gra zaoferuje jakoby możliwość przechodzenia kampanii w 4-osobowej kooperacji.

Na okładce Forzy Horizon 3 ma znaleźć się Lamborghini Centenario – limitowany model stworzony z okazji setnej rocznicy urodzin założyciela firmy Lamborghini. - Forza Horizon 3 zostanie zapowiedziana na E3 i wyjdzie na PC oraz XOne? - wiadomość - 2016-06-13
Na okładce Forzy Horizon 3 ma znaleźć się Lamborghini Centenario – limitowany model stworzony z okazji setnej rocznicy urodzin założyciela firmy Lamborghini.

Za produkcję omawianego tytułu odpowiada tradycyjnie zespół Playground Games, który regularnie współpracuje z Turn 10 Studios – „ojcami” cyklu Forza Motorsport. Premiera Forzy Horizon 3 miałaby nastąpić 27 września bieżącego roku.