Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2014, 11:03

autor: Góral

Doom - prezentację gry zobaczą tylko uczestnicy QuakeConu

Studio id Software poinformowało, że zapowiedziana w czasie targów E3 prezentacja czwartego Dooma na imprezie QuakeCon dedykowana będzie wyłącznie uczestnikom tego wydarzenia. Oficjalne ujawnienie "czwórki" reszcie fanów odbędzie się w późniejszym czasie.

W nowym Doomie czekać będzie na nas taki przyjemniaczek. - Doom - prezentacja gry odbędzie się tylko dla uczestników QuakeConu - wiadomość - 2014-07-02
W nowym Doomie czekać będzie na nas taki przyjemniaczek.

Podczas tegorocznych targów E3 firma Bethesda Softworks zaprezentowała krótki teaser trailer czwartego Dooma. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że oficjalna zapowiedź produkcji odbędzie się w czasie imprezy QuakeCon (17-20 lipca). Niestety dziś mamy złe wieści – owszem, gra faktycznie zostanie ujawniona, ale tylko osobom uczestniczącym w wydarzeniu. Reszta świata pozna pierwsze informacje na temat tej produkcji w późniejszym czasie. Przynajmniej jeżeli chodzi o oficjalne źródła, bo z pewnością przecieków nie zabraknie. Studio id Software wyjawiło bowiem, że:

„Będzie to ekskluzywna rzecz, którą robimy dla uczestników prezentacji Annual QuakeCon Welcome. W późniejszym czasie będziemy mieli sporo rzeczy do pokazania wszystkim zainteresowanym, ale nie chcieliśmy kolejnego QuakeConu bez zaprezentowania czegoś niesamowitego członkom naszej społeczności, którzy wspierają nas od ponad 20 lat.”

Jeżeli więc chcecie uczestniczyć w tym wydarzeniu, to musicie zarejestrować się na stronie imprezy i przyszykować się na wylot do Teksasu.

O nowym Doomie słyszymy już od dobrych kilku lat. Pierwsze konkretne informacje pojawiły się jeszcze w 2008 roku, a od tamtej pory gra borykała się z wieloma problemami. Swego czasu doszło ponoć nawet do zawieszenia prac na „czwórką”. Koniec końców wydaje się, że obecnie wszystko jest na dobrej drodze i być może już w przyszłym roku w końcu położymy swoje dłonie na kolejnej odsłonie kultowej strzelanki. Wcześniej jednak dane nam będzie pobawić się w beta testach, do których dostęp otrzymają pre-orderowcy gry Wolfenstein: The New Order.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Doom

Doom