Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2020, 20:40

autor: Roksana "washi" Sładkowska

Doom Eternal wkrótce może pojawić się w Xbox Game Pass

Po przejęciu Bethesdy przez Microsoft wszyscy oczekujemy, że więcej gier tej firmy w końcu trafi do Xbox Game Pass. Dziś na oficjalnym Twitterze usługi pojawiła się wskazówka, która sugeruje włączenie Doom Eternal do abonamentu.

Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy Was o przejęciu Bethesdy przez Microsoft. W oficjalnym komunikacie mogliśmy przeczytać, że wszystkie gry przygotowywane oraz wydawane przez Bethesdę będą dostępne w ramach abonamentu Xbox Game Pass, jednak nie poznaliśmy żadnych konkretnych dat.

Doom Eternal wkrótce może pojawić się w Xbox Game Pass - ilustracja #1
Doom Eternal może pojawić się w abonamencie Xbox Game Pass.

Na oficjalnym koncie Xbox Game Pass na Twitterze pojawił się post, który z pozoru wygląda na zwykłą wiadomość, ale po kilku minutach użytkownicy zauważyli, że coś jest nie tak. Szybko odkryli, że duże litery w tekście układają się w „spójrz poniżej”. Jednak gdy to robimy, nie zauważamy niczego niezwykłego – rozwiązanie zagadki jest bardzo dobrze ukryte.

Użytkownik Twittera Jacob Burns nam to ułatwił i pokazał, że na samym końcu wiadomości widnieje „nadchodzi slayer”. Jest to trudne do zauważenia, ponieważ napis ma ten sam kolor co tło.

Ukryta wiadomość nawiązuje do Doom Slayera, więc możemy spodziewać się dołączenia Doom Eternal do abonamentu Xbox Game Pass. Byłby to doskonały moment, ponieważ 20 października na rynku zadebiutuje pierwsze rozszerzenie fabularne do tej produkcji, a użytkownicy Game Pass dostają 10% zniżki na DLC.