Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2020, 20:23

Doom Eternal: The Ancient Gods – data premiery i zwiastun fabularnego DLC

Podczas pokazu Opening Night Live 2020, otwierającego targi gamescom, zaprezentowano pełny zwiastun Doom Eternal: The Ancient Gods, czyli pierwszego fabularnego DLC do gry studia id Software. Poznaliśmy również datę premiery.

Doom Eternal: The Ancient Gods – data premiery i zwiastun fabularnego DLC - ilustracja #1
Pierwsza część Doom Eternal: The Ancient Gods ukaże się w październiku 2020 roku.

Zgodnie z zapowiedzią, studio id Software zaprezentowało pełny zwiastun pierwszego fabularnego DLC do gry Doom Eternal. Możemy na nim zobaczyć fragmenty rozgrywki ukazujące nowe klimatyczne lokacje i walkę z potężnymi przeciwnikami. Tak jak informowaliśmy kilka tygodni temu, Doom Eternal: The Ancient Gods zostanie podzielone na dwie części. Udostępniony trailer zdradził również datę premiery dodatku. Pierwsza część DLC ukaże się 20 października 2020 roku.

Co ciekawe, dodatek nie będzie wymagał do działania podstawowej wersji. Będzie dostępny w pakiecie z drugą częścią DLC w cenie 29,99 dolarów (ok. 110 zł) albo każda z nich osobno za 19,99 dolarów (ok. 75 zł). Posiadacze przepustki sezonowej (Year One Pass) lub Doom Eternal Digital Deluxe Edition otrzymają go za darmo.

Doom Eternal ukazał się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One 20 marca 2020 roku i zebrał wysokie oceny od krytyków.