Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2020, 20:26

autor: Vergil

Cinematic trailer Unknown 9: Awakening – klimatycznej gry akcji

Na tegorocznym gamescom Opening Night Live zaprezentowano pierwszy zwiastun Unknown 9: Awakening, czyli klimatycznej gry akcji, w której wcielimy się w dziewczynę obdarzoną nadnaturalnymi zdolnościami. Ponadto już teraz można zapoznać się z podcastami i komiksami osadzonymi w uniwersum projektu.

Unknown 9: Awakening to pierwsza nowa produkcja zapowiedziana podczas tegorocznego gamescom Opening Night Live. Tytuł tworzony przez niezależne studio Reflector Entertainment będzie grą akcji, która pozwoli nam wcielić się w Haroonę, czyli wychowaną w Kalkucie dziewczynę nawiedzaną przez wizje własnej śmierci. Poza tym protagonistka ma posiadać tajemnicze zdolności „manipulacji niewidzialnym”; pod opieką mentora nauczy się także podróżować do ukrytego wymiaru zwanego The Fold, którego tajemnice będzie musiała zgłębić.

Opisywana produkcja zmierza na komputery osobiste i konsole nowej generacji. Co ciekawe, gracze już teraz mogą zapoznać się z uniwersum stworzonym na jej potrzeby, gdyż twórcy udostępnili podcast (Unknown 9: Out of Sight), komiksy (Unknown 9: Torment) oraz tekstową grę przygodową (Unknown 9: Chapters); zgodnie z zapewnieniami deweloperów, ta ostatnia ma ukształtować przyszłość całego świata przedstawionego. Wyżej wymienione atrakcje znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej projektu.

Cinematic trailer Unknown 9: Awakening – klimatycznej gry akcji - ilustracja #1
Unknown 9: Awakening zabierze nas z ulic Kalkuty wprost do ukrytego wymiaru.
  1. Unknown 9 – oficjalna strona internetowa