Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2012, 11:16

autor: Kono

Doom 3 BFG Edition zadebiutuje 19 października

Bethesda ujawniła datę premiery i cenę gry Doom 3 BFG Edition. Produkcja zadebiutuje w Polsce 19 października i ukaże się równolegle na pecetach, PlayStation 3 i Xboksie 360.

Doom 3 BFG Edition zadebiutuje 19 października - ilustracja #1
Doom 3 BFG Edition

Firma Bethesda ujawniła datę premiery Doom 3 BFG Edition. Pakiet zawierający zremasterowaną wersję gry Doom 3, dodatek Ressurection of Evil oraz pierwsze dwie odsłony cyklu zostanie wydany w Europie 19 października bieżącego roku.

Pecetowi gracze, którzy zechcą ponownie zmierzyć się z hordami demonów na Marsie, będą musieli liczyć się z wydatkiem 20 funtów lub 30 euro (około 120 złotych). Posiadacze konsol zapłacą za Doom 3 BFG Edition odpowiednio 30 funtów lub 40 euro (około 170 złotych). Wygląda więc na to, że odświeżona wersja produkcji sprzed lat będzie tylko nieznacznie tańsza od wydań premierowych.

Doom 3 BFG Edition to specjalny pakiet przygotowany przez studio deweloperskie id Software zawierający zremasterowaną wersję gry Doom 3 wraz z dodatkiem Resurrection of Evil oraz siedmioma nowymi poziomami. Oprócz „trójki” w zestawie pojawią się również pierwsze dwie części cyklu Doom zachowane w oryginalnej postaci. Zestaw pojawi się na pecetach, PlayStation 3 i Xboksie 360.