Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2012, 10:40

autor: Sarge

Dokładna data premiery gry FIFA Street i szczegóły funkcji Street Network

Poznaliśmy dokładną datę premiery nadchodzącej odsłony serii sportowej FIFA Street. Twórcy przedstawili także społecznościową opcję Street Network.

Firma Electronic Arts ogłosiła datę premiery gry sportowej FIFA Street. Ujawniono także szczegóły na temat społecznościowej funkcji Street Network.

Produkcja studia EA Canada zadebiutuje 16 marca w Europie i 13 marca w Stanach Zjednoczonych. Wszystko wskazuje na to, że uda się dotrzymać wcześniej ustalonego planu wydawniczego zakładającego, że tytuł ukaże się na rynku w marcu bieżącego roku.

Dokładna data premiery gry FIFA Street i szczegóły funkcji Street Network - ilustracja #1

Wspomniana na początku opcja Street Network pozwoli śledzić postępy znajomych w rozgrywce i porównywać je ze swoimi osiągnięciami. Będziemy mieli wgląd m.in. w status rozwijającego się składu drużyny, czy listę odblokowywanych trików. Funkcja ma okazać się szczególnie przydatna w trybie World Tour, gdzie tego typu zmiany będą zachodzić wyjątkowo często.

Street Network umożliwi także nagranie krótkiego fragmentu meczu i udostępnienie go innym graczom. Dzięki temu zarejestrujemy najbardziej efektowne bramki i pochwalimy się nimi przed znajomymi. Najlepsze dokonania będzie można obejrzeć w ramach różnego rodzaju materiałów filmowych takich jak Gol Tygodnia.

FIFA Street to bardziej zręcznościowa odmiana piłkarskiego cyklu od EA Sports. Choć obok tytułu nie widnieje żadna cyfra, jest to czwarta część tej serii. W grze dwie pięcioosobowe drużyny rozgrywają mecze na ulicznych boiskach, a dużą rolę w czasie rozgrywki pełnią efektowne zagrania i dryblingi. Produkcja ukaże się na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA Street

FIFA Street