Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2015, 20:21

autor: Adrian Werner

Dodatek Left Behind do The Last of Us doczeka się samodzielnej wersji

Studio Naughty Dog i firma Sony ogłosiły, że kończą pracę nad samodzielną wersją Left Behind, czyli fabularnego dodatku do The Last of Us. Produkcja trafi w tym miesiącu na PlayStation 3 i PlayStation 4.

W samodzielną wersję Left Behind zagramy 12 maja. - Left Behind - dodatek do The Last of Us doczeka się samodzielnej wersji - wiadomość - 2015-05-01
W samodzielną wersję Left Behind zagramy 12 maja.

Wydane w zeszłym roku The Last of Us: Left Behind okazało się wyśmienitym DLC i stanowiło sporą gratkę dla fanów marki. Nie wszyscy mogli jednak zagrać w ten dodatek, gdyż wymagał on posiadania podstawowego wydania gry. Teraz studio Naughty Dog poinformowało, że w wkrótce ukaże się samodzielna wersja tego rozszerzenia.

Na premierę nie będziemy musieli czekać długo, gdyż produkcja trafi do sprzedaży już 12 maja. Wyceniona zostanie na 9,99 dolarów, czyli około 36 złotych, i dostępna będzie zarówno na PlayStation 3, jak i PlayStation 4. Warto dodać, że do samodzielnej wersji Left Behind dołączone zostanie demo trybu multiplayer Factions, choć będziemy mogli się nim bawić jedynie przez dwie godziny.

Przypomnijmy, że akcja The Last of Us: Left Behind toczy się przed wydarzeniami z podstawowej wersji gry, a głównymi bohaterami są - znana już Ellie oraz jej najlepsza przyjaciółka Riley. Podczas rozgrywki kontrujemy tylko pierwszą z tych postaci, a drugą dziewczyną steruje sztuczna inteligencja.

  1. The Last of Us – oficjalna strona gry
  2. Recenzja dodatku Left Behind do gry The Last of Us - niemal wzorowe rozszerzenie