Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2011, 13:10

autor: Sarge

Dodatek DLC RAAM's Shadow do gry Gears of War 3 dostępny na Xbox Live

Wczoraj miała miejsce premiera rozszerzenia RAAM's Shadow do gry Gears of War 3. Dodatek DLC jest dostępny na łamach Xbox Live w cenie 1200 punktów Microsoftu lub bez dodatkowych opłat dla posiadaczy przepustki Season Pass.

Wczoraj na łamach Xbox Live odbyła się premiera RAAM’s Shadow – pierwszego fabularnego rozszerzenia do gry Gears of War 3. Opowiada ono o wydarzeniach sprzed pierwszej części serii.

Dodatek DLC jest dostępny na Xbox Live w cenie 1200 punktów Microsoftu. Bez dodatkowych opłat ściągną go posiadacze przepustki Season Pass, kosztującej 2400 punktów Microsoftu. Dzięki niej zakupimy cztery pakiety DLC o 33% taniej niż w sytuacji, gdybyśmy kupowali je osobno.

Co ciekawe, jeszcze wczoraj w wyniku błędu użytkownicy Season Pass musieli zapłacić standardową cenę, co wywołało duże oburzenie wśród graczy, którzy przez pomyłkę wydali w ten sposób dodatkowe 1200 punktów Microsoftu. Na szczęście twórcy w ciągu kilku godzin poradzili sobie z tym problemem, a wszyscy poszkodowani w ciągu pięciu dni doczekają się zwrotu niepotrzebnie wydanych środków.

Akcja RAAM’s Shadow rozgrywa się niedługo po Dniu E, kiedy to Szarańcza wypełzła spod ziemi i doprowadziła do wydarzeń mających miejsce w trylogii. Tym razem obejmujemy kontrolę nad oddziałem Zeta, w skład którego wchodzi Tai Kaliso, Minh Young Kim, Alicia Valera oraz Michael Barrick. Mamy także okazję wcielić się w Generała RAAM’a – głównego przeciwnika z pierwszej części cyklu.

Zdaniem twórców, ukończenie rozszerzenia zajmuje ok. trzech godzin. Całość została wzbogacona o sześć nowych postaci do wykorzystania w trybie multiplayer oraz Chocolate Weapon Set, czyli zestaw specjalnych skórek na bronie. Wprowadzono także dodatkowe 250 punktów Gamerscore do odblokowania.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.