Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2011, 12:02

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Do zestawu Humble Voxatron Debut dołączono cztery nowe gry

Do zestawu Humble Voxatron Debut dołączono cztery gry, które są prezentem od deweloperów. Oferta akcji charytatywnej została wzbogacona o następujące tytuły: Gish, Jasper’s Journeys, Chocolate Castle oraz Zen Puzzle Garden.

Oferta akcji Humble Voxatron Debut została ponownie powiększona. Tym razem do zestawu dołączono aż cztery gry: Gish, Jasper’s Journeys, Chocolate Castle oraz Zen Puzzle Garden.

Gish jest prezentem dla nabywców Humble Voxatron Debut od Edmunda McMillena – twórcy The Binding of Isaac oraz Super Meat Boy’a. Gra jest platformówką, w której rozgrywka polega na umiejętnym wykorzystaniu niezwykłych umiejętności głównego bohatera, czyli 6-kilowej kuli smoły, w celu pokonania kolejnych dwuwymiarowych poziomów. Tytułowy Gish może kleić się do ścian, być śliski i przeciskać się przez wąskie przejścia lub twardy jak kamień – wszystko w zależności od potrzeb.

Do zestawu Humble Voxatron Debut dołączono cztery nowe gry - ilustracja #1

Gish

Twórcy Voxatrona, studio Lexaloffle, postanowili zaoferować graczom trzy produkcje ze swojego portfolio. Wśród nich jest staroszkolna platformówka Jasper’s Journeys oraz dwie gry logiczne: Zen Puzzle Garden i Chocolate Castle. Oprócz nich, firma Lexaloffle udostępniła też nową wersję Voxatrona. Twórcy dodali filtry ułatwiające przeglądanie map stworzonych przez użytkowników, a także umożliwili zmianę klawiszy.

Dodane dzisiaj gry dostępne są dla wszystkich osób, które zakupiły, bądź dopiero zamierzają nabyć Humble Voxatron Debut. Jeśli natomiast chcemy otrzymać The Binding of Isaac oraz Blocks That Matter, czyli tytuły, o które rozszerzono akcję w zeszłym tygodniu, to musimy zapłacić więcej niż wynosi średnia cena. W chwili pisania tej wiadomości jest to 5.17 dolara (ok. 16 złotych).

Do tej pory sprzedano ponad 145 tysięcy zestawów, co przyniosło 754 tysiące dolarów dochodu. Najhojniejsi są użytkownicy Linuksa, którzy przeciętnie kupują pakiet za 8,20 dolarów. Rekord największej oferty za jeden zestaw to 2000 dolarów i należy on do użytkownika o ksywce notch, czyli twórcy Minecrafta. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup Humble Voxatron Debut, to pozostało Wam już niewiele czasu. Akcja zostanie zakończona w poniedziałek wieczorem.