Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 czerwca 2024, 11:13

Długo czekaliśmy na taką promocję, ale w końcu jest. Jeden z największych modeli LEGO Technic w historycznie niskiej cenie

Ten dźwig od LEGO jeszcze nigdy nie był tak tani. Żuraw gąsienicowy Liebherr LR 13000 z serii Technic to jeden z najbardziej rozbudowanych i skomplikowanych modeli LEGO. Nie trzeba być budowlańcem, żeby go docenić.

Źródło fot. LEGO; materiały promocyjne
i

Część modeli LEGO jest naprawdę droga – nie ma co ukrywać. Za ich ceną często idzie jednak wysoka jakość wykonania, a najdroższe modele imponują rozmachem. Czasami trudno uwierzyć, że ze zwykłych klocków można zbudować coś tak wielkiego jak żuraw gąsienicowy Liebherr LR 13000. Oficjalnie model kosztuje ponad 3000 zł, ale teraz możemy go zdobyć w historycznie najniższej cenie.

Obok takiego modelu LEGO nie da się przejść obojętnie

Model żurawia, który imponuje niczym oryginał

Liebherr LR 13000 jest żurawiem, który powstał po to, żeby wykonywać niemożliwe zadania. Maksymalny udźwig wynosi aż 3000 ton, a sama masa maszyny to aż 70 ton. Z nim budowa ogromnych konstrukcji, jak elektrownie, staje się znacznie prostsza. Nic dziwnego, że LEGO postanowiło uwiecznić monumentalną maszynę w klockowej postaci i Duńczycy zrobili to z sukcesem.

Źródło: LEGO; materiały promocyjne - Długo czekaliśmy na taką promocję, ale w końcu jest. Jeden z największych modeli LEGO Technic w historycznie niskiej cenie - wiadomość - 2024-06-07
Źródło: LEGO; materiały promocyjne

Niczym oryginał, klockowy żuraw imponuje rozmiarami. Wysokość modelu wynosi aż 100 centymetrów, a długość 111 centymetrów. To nie jest wyłącznie stacjonarny model, ponieważ można nim sterować za sprawą dedykowanej aplikacji na smartfony CONTROL+. W ten sposób możemy poczuć się jak prawdziwa obsługa potężnego żurawia, jakim jest Liebherr LR 13000.

Liebherr LR 13000 z LEGO Technic pokazuje, co można stworzyć ze zwykłych klocków

Składanie Liebherr LR 13000 to przygoda sama w sobie

Jak wspomniałem wcześniej, klockowy żuraw jest naprawdę sporych rozmiarów. Nie powinno to dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę, że model składa się z 2883 elementów. Dzięki nim zbudujemy jeden z największych zestawów LEGO, jakie firma ma w swojej ofercie. To idealny model zarówno dla fanów kultowego producenta klocków, jak i miłośników potężnych maszyn.

Źródło: LEGO; materiały promocyjne - Długo czekaliśmy na taką promocję, ale w końcu jest. Jeden z największych modeli LEGO Technic w historycznie niskiej cenie - wiadomość - 2024-06-07
Źródło: LEGO; materiały promocyjne

Dotychczas barierą była cena, ponieważ cena katalogowa modelu wynosi 3199,99 zł. I tu z pomocą przychodzi Amazon, na którym ponownie znajdziemy rekordowo niską cenę, przy okazji zapewniając sobie pewną oraz bezpieczną dostawę. We wspomnianym sklepie internetowym za model żurawia Liebherr LR 13000 zapłacimy tylko 1779 zł, co jest znaczną różnicą w porównaniu do kwoty, jakiej oczekuje LEGO w swoim firmowym sklepie.

Superżuraw w cenie, jakiej LEGO nie jest w stanie zaproponować

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej