Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2018, 20:06

autor: Ender

Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition w natywnym 4K na Xboksie One X

Autorzy Divinity: Original Sin II - Definitive Edition, które ukaże się pod koniec tego miesiąca, zdradzili, na jakie opcje graficzne mogą liczyć posiadacze konsol Sony i Microsoftu. Tytuł będzie oferować obraz w natywnej rozdzielczości 4K jedynie na konsoli Xbox One X.

Belgijskie studio Larian potwierdziło, na jakie opcje graficzne mogą liczyć posiadacze urządzeń Sony i Microsoftu, którzy kupią pod koniec tego miesiąca Divinity: Original Sin II - Definitive Edition. Twórcy zapewniają, że wciąż pracują nad poprawą wydajności gry, ale mogą wreszcie potwierdzić, że na wszystkich platformach będzie ona wyświetlać obraz z maksymalną prędkością 30 klatek na sekundę. Na Xboksie One X tytuł będzie działał w natywnej rozdzielczości 4K (wraz z HDR). PlayStation 4 Pro również zaoferuje wsparcie 4K (wraz z HDR), z tym że obraz będzie renderowany korzystając z techniki checkerboard. Na podstawowej wersji obu konsol produkcja będzie działać w natywnym 1080p. Warto dodać, że pecetowcy otrzymają możliwość włączenia HDR na Windowsie 10 z zainstalowanym DirectX 11.4.

Przypomnijmy, że Divinity: Original Sin II - Definitive Edition to usprawnione, konsolowe wydanie zeszłorocznego, hitowego RPG-a, który ukazał się na komputerach PC. Deweloperzy pracujący w Larian Studios obiecują mnóstwo zmian w stosunku do pierwotnej wersji gry. Mowa tu o nowych scenariuszach fabularnych w jednym z aktów, ulepszonej arenie PvP, nowym poziomie trudności dla graczy chcących cieszyć się jedynie historią, a także usprawnionym dzienniku, mapie i systemie ekwipunku oraz rozwoju bohatera. Wszystkie wymienione poprawki oraz wiele więcej otrzymają także pecetowi posiadacze oryginału pod postacią darmowej aktualizacji. Divinity: Original Sin II - Definitive Edition zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksie One i pecetach 31 sierpnia.

  1. Recenzja gry Divinity: Original Sin II – RPG roku
  2. Kompendium wiedzy – Divinity: Original Sin II Definitive Edition
  3. Larian Studios – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Divinity: Original Sin II - Definitive Edition

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition