Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2018, 20:52

autor: Ender

Assassin’s Creed Odyssey, Star Control: Origins i Strange Brigade za darmo dla kupujących karty AMD

Firma AMD ogłosiła listę darmowych gier, które otrzymają osoby kupujące jej nowe karty graficzne. Będą to Assassin’s Creed Odyssey, Star Control: Origins oraz Strange Brigade. Promocja trwać będzie do początku listopada.

Już dawno konsumenci zdążyli się przyzwyczaić do tego, że Nvidia oraz AMD oferują darmowe gry osobom, które zakupią ich najnowsze układy graficzne. Im są one potężniejsze i droższe, tym lepsza jest lista potencjalnych tytułów możliwych do pobrania. AMD ogłosiło właśnie, że nowi właściciele układów Radeon RX Vega, RX 580 oraz RX 570 otrzymają w sumie trzy zupełnie świeże produkcje, którymi są Assassin’s Creed Odyssey, Star Control: Origins oraz Strange Brigade. Kampania promocyjna rozpoczyna się dziś i trwa do 3 listopada lub do czasu wyczerpania się ustalonej przez producenta liczby kodów. Otrzymane klucze do gier musimy aktywować do końca tego roku kalendarzowego.

Assassin’s Creed Odyssey nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Nowy sandboks Ubisoftu, który przeniesie nas w czasy starożytnej Grecji, ukaże się oficjalnie 5 października. Strange Brigade to kooperacyjna strzelanka TPP, osadzona w alternatywnej wersji lat trzydziestych XX wieku. Gracze przemierzają pełne tajemnic zakamarki Imperium Brytyjskiego i badają sekrety skrywane przez dawno wymarłe cywilizacje. Premiera tytułu planowana jest na 28 sierpnia. Star Control: Origins to z kolei oryginalna produkcja łącząca elementy RPG, strategii oraz przygodówek, utrzymana w konwencji kosmicznego sandboksa. Datę debiutu gry ustalono na 20 września.

  1. Oficjalna strona kampanii promocyjnej AMD